• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Droga między budowami
Autor Wiadomość
*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2012-04-17, 12:43     

Dima szybko doszedł do końca zbudowań. Wychodzenie na otwartą przestrzeń nie uznał za najrozsądniejsze wiec wspiął sie na dach wysokiego rusztowania by zlustrować okolicę. Znalazł najpierw drogę miedzy budynkami tak by dojść do rozjezdni i stacji kolejowej gdzie widział dźwigi. Musiał przekroczyć przesiekę w betonowym lesie, która okazała się droga. Szeroką i dobrze utrzymaną choc mocno podstarzała. Jedyne ludzkie sylwetki jakie zobaczył to grupka stalkerów wchodzącą do tunelu, który po chwili rozjarzył sie płomieniami zasłaniającymi sylwetki oraz druga grupa opuszczając granicę z Barem żołnierzy Powinności. Jeżeli ktoś inny tu wędrował to pod osłoną budynków tak, ze Imb go nie mógł zobaczyć. Droga wydawała sie opustoszała, trasy wędrówki nie przekraczały nawet mutanty wiec mozna było tam udac sie w miarę bezpiecznie.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

REKLAMA 

Wysłany: 2012-04-17, 16:39     

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2012-04-17, 16:39     

Stalker zmarszczył brwi, patrząc w kierunku ogarnianego płomieniami przejścia. Nie chciał myśleć, co się dzieje teraz z tamtymi ludźmi a tym bardziej nie chciał wiedzieć, jakie szaleństwo sprawiło, że udali się w tamto piekło. Jednak to nie była jego sprawa, więc odwrócił się od tamtego widoku, schodząc z rusztowania czym prędzej, żeby nikt go nie zauważył. Zeskakując niespiesznie aż na ziemię, wyjął PDA i porównał mapkę z tym, co zauważył. Następnie znowu wziął strzelbę do rąk, wyjął magazynek i policzył zawartość; zostały mu jeszcze 3 pociski, więc pospiesznie załadował brakujące i wsunął go na swoje miejsce. Następnie znowu udał się w stronę zabudowań, poszukując Najemników. Szedł wzdłuż ścian, w cieniu budynków i skradając się tak, jak to tylko możliwe; chciał unikać zbędnych spotkań ze zwierzyną i znaleźć tamtych stalkerów, przed którymi słyszał ostrzeżenia podczas opuszczania Baru.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2012-04-19, 17:07     

Możesz już pisać w dziale "Bocznice"

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

Odpowiedz do tematu