• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brodacz
Autor Wiadomość
Jastrząb 
Zawodowiec

Broń 1: 741789
Wysłany: 2012-07-10, 13:00     

Aaaaa, na czym... miałaby polegać taaa... przysługaa? Jakieś konkrety jeżeli łaska..
- Winchester M1300 (67śr/86kl)
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I
Stan: Zdrowy i Zadowolony

REKLAMA 

Wysłany: 2012-07-10, 13:01     

*Burbon 
Mistrz Gry

Imię: Władimir Iwanowicz (Od dziś Dymitr)
Ksywka: Burbon
Pancerz: Skórzana kurtka
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Winchester
Broń 2: Walther P99
Broń 3: Beowulf
Umiejętność 1: Obsługa strzelb 2 lvl
Umięjętność 2: Dowódca drużyny schodzącej do laboratorium
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2012-07-10, 13:01     

Brodacz westchnął.
-Widzący powie Ci o wszystkim, jak będziecie już w Barze. Tak więc, co wybierasz?

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2012-07-10, 15:22     

Ehhhh... raz już się wpakowałem przez przysługę ale kasa jest mi potrzebna... I to bardzo. Wybieram przysługę... Czech westchnął ciężko i zapytał To gdzie i kiedy mam się z Widzącym spotkać?
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

*Burbon 
Mistrz Gry

Wysłany: 2012-07-10, 15:25     

-Poczekaj do jutra. Ma być tu i zebrać wszystkich uczestników podróży. Z chęcią poleję coś mocniejszego. Mam na stanie prawdziwe Martini!- podekscytował się Brodacz. Zatarł jednak ręce.- Co prawda jest drogie, ale okropnie pyszne i daje kopa. Chcesz? Tylko 200 rubli za dwa kieliszki.

Widzący przyjdzie na prawdziwe jutro, czyli 11 lipca. Za ten czas możesz odpocząć.

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2012-07-10, 15:31     

Hę?! Nnno... Chyba siem skusze... Taki dobry alkohol to nie wypada nie spróbować... Szczególnie że takie okazje zdarzajom się... no... niezwykle nieczęsto! Polewaj! Czech już widocznie narąbany wyjął z niewielkimi problemami 200 rubli z kurtki i podał je Brodaczowi A tera moje Marintini! Hmpf... Resztę pieniedzy Wacław schował do kieszeni z której przed chwilą je wyjął i z niecierpliwością czekał aż barman naleje mu trunek do kieliszka...
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

*Burbon 
Mistrz Gry

Wysłany: 2012-07-10, 15:33     

Brodacz nalał do dwóch kieliszków ognisty płyn. Był wprost przezroczysty i pachniał intensywnie. Brodacz dorzucił do jednego z kieliszków parasolkę z kolorowymi wzorkami i zaśmiał się ze stanu Jastrzębia.

-Żeś się nawalił- odparł.- Tylko nie przesadzaj z alkoholem, nie chcemy tu rozrób.

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2012-07-10, 15:59     

I sso sss tegoo!? Hmpf... Kaszdy ma prawo do wypicia krzty alkoholu w sfoim tofaszystwie... Lekko trzęsącymi się rękami Czech podniósł pierwszy kieliszek i obejrzał zawarte w nim Martini pod światło. Kryszzztalicznie wręcz szyste... To sie nazywa alkohol! Nie zwlekając dłużej Wacław wychylił kielicha taka by nie uronić ani jednej kropli drogocennego płynu... Warto było... dfie stówy na takie coś wydać... Dobre Marintini... Martini piekło w gardle lecz Jastrząb nie zwracał na to zbytniej uwagi. Z jednej strony pół swoich zapasów już wypił... Z drugiej został mu AŻ jeden kieliszek... Czeba siem tym stanem upajać jak wudką... Zdesydowanie taaaaak. HMPF! Czech powoli odstawił pusty kieliszek na ladę. Teraz musi rozpracować drugi... Ty tesz czekasz? Hmpf?! W takjim razie pomogem ci... Chwycił drugi kieliszek i najostrożniej jak tylko mógł upity człowiek przeniósł naczynie w okolice swojej twarzy... Ras siem żyje... i wypił zawartość kieliszka jednym haustem. Smak poprzedniej "kolejki" nie zdążył jeszcze zniknąć dzięki czemu smak tej był o niebo lepszy od poprzedniej... Hmmmmm... Wacław podniósł głowę i rzekł do Brodacza Dziemki... mam tylko nadzjeje że nje bede miał kaca przes to... Po tych słowach stalker wstał i z trudem utrzymując równowagę ruszył na górę... Do kajuty Wstrząsa rzecz jasna aby tam się przespać...
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

*Burbon 
Mistrz Gry

Wysłany: 2013-01-12, 20:37     

Brodacz zauważył podchodzącego do niego Kanadyjczyka i nalał mu Kozaka do kieliszka.
- Na koszt firmy! - ryknął przyjacielskim basem. W głębi duszy nie sądził, by ten typ dał radę wykonać jakiekolwiek tutaj zlecenie. Wydaje się strasznie nieogarnięty... Mimo wszystko Tułacz musiał mieć motyw. On zawsze ma motywy!
- Widzę, że zadomawiasz się z okolicą. Dostałem cynk, jakie są cele tego zlecenia. Jest miejsce, do którego nikt nie usiłuje się dostać. Jest tam dużo anomalii a i promieniowanie wysokie. Krążą pogłoski, iż znajduje się tam magiczny artefakt, który jest sporo wart. Musisz zbadać ten teren i oznaczyć możliwe punkty wejścia na mapie. Jeśli ci się poszczęści, damy ci skromną nagrodę i wejdziesz w kolejną część zlecenia. Po wykonaniu ich wszystkich Tułacz odprowadzi cię tam, skąd przybyłeś lub zostaniesz tutaj. To jak, kiedy wyruszasz na wyprawę?

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Valck
Doświadczony stalker

Imię: Valck
Ksywka: Valk
Gotówka: 200
Pancerz: Kombinezon Stalkera
Broń 1: Obokan
Broń 2: Nóż
Umiejętność 1: Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Stan: Lekko Ranny
Wysłany: 2013-01-13, 17:19     

Valck

Spojrzał na zawartość kieliszka, w barze sporo pił nie był zadowolony z życia dobrze,że coś go wyciągnęło z stamtąd na tym statku patrzył na stalkerów byli bardziej doświadczeni niż on i mieli lepszy sprzęt niż ci,których spotykał w barze czy na wysypisku, wciąż pamietał spotkanie z kontrolerem w podziemnym laboratorium, ta misja może być samobójstwem, wypił jednym chlustem alkohol, spojrzał też w oczy Brodaczowi i powiedział

-Bardzo dobry alkochol, jestem z natury ciekawy, być może możecie we mnie wątpić pewnie macie tu wielu żołnierzy, ale do rzeczy jestem w zupełnie innym miejscu jakie wystepują tu mutanty i zagrożenia? Mogę też stwierdzić, że mój kombinezon jest przystosowany do tej części zadania dałem za tą modyfikację ogromną sumkę, liczę na jakieś ciekawe artefakty, domyślam się, że jest to odległa cześć Zony, więc zagrożenia muszą tu być inne niż tam w okolicach Kordonu i Magazynów Wojskowych, bo tam byłem najdalej, zanim ruszę muszę mieć te informacje co mogę napotkać po drodze, jeśli je dostane od razu zaczynam zlecenie

Stalker zamilkł i wnikliwie przyglądał się zleceniodawcy, próbował coś od niego wyciągnąć.
(AN-94 Abakan)
Opancerzenie:Kombinezon Stalkera)
* System tłumienia anomalii
* Noktowizor Analogowy
*I to co ma kombinezon Stalkera

Ruble:200
Umiejętności
Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Cechy
-Siła
-Zmysły

*Burbon 
Mistrz Gry

Wysłany: 2013-01-13, 19:01     

Brodacz i okoliczni ludzie spojrzeli po sobie.

- Chłopie, z choinki się urwałeś? - pękł Gonta ze śmiechu. Brodacz uspokoił go gestem i zaczął:

- Ta... Zaton to jeden z najniebezpieczniejszych rejonów w Zonie. Nie odkryliśmy tu jeszcze niczego konkretnego. Ktoś widział legowisko pijawek i nie wrócił, ktoś odkrył siedzibę najemników, ale zginął... Po prostu mało wiemy o tym miejscu i jest cholernie niebezpieczne. Biedny Griszko... Usiłował dostać się do spalonego gospodarstwa i chuj jasny to wszystko strzelił! - Brodacz ryknął i ze złością uderzył o blat stołu. Wszyscy zamarli, ale po chwili wrócili do własnych zajęć.
- Jeśli nie słyszałeś o Zatonie choć trochę i podchodzisz do niego jak do kolejnej miejscówki a'la Dolina Mroku czy Wysypisko to wracaj tam, skąd przybyłeś. Tu czeka tylko śmierć, zostali z nami tylko najodważniejsi i najbardziej doświadczeni, którzy miotali się w błotach Kordonu, gdy KM-y świszczały nad ich głowami. Tułacz na prawdę jest stuknięty, jeśli masz tu coś wykonać - stwierdził Gonta, który również był związany ze sprawami Brodacza. Wątpię, by twój kombinezon cię ochronić. Tutaj od ochrony jest łeb na karku, mocna giwera i ludzie, na których można liczyć.
- Tu roi się od bandytów i innych szumowin - cicho dodał towarzysz myśliwego.

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Valck
Doświadczony stalker

Imię: Valck
Ksywka: Valk
Gotówka: 200
Pancerz: Kombinezon Stalkera
Broń 1: Obokan
Broń 2: Nóż
Umiejętność 1: Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Stan: Lekko Ranny
Wysłany: 2013-01-14, 13:36     

Valck

Stalker, zamarł jego twarz ukazała mieszankę strachu, ze zdziwieniem co raz bardziej żałował, że wziął te zlecenie, musi pokazać tej reszcie że jest coś wart, długo zastanawiał się nad odpowiedzią, zmartwiły go informacje o niewracających Stalkerach i dużej obecności Bandytów z dużo lepszym uzbrojeniem niż w Kordonie czy właśnie Dolinie Mroku, wyraźnie szczerość mu nie pomagała, nie chciał mówić o kontrolerze którego zabił z grupą innych stalkerów, jak to było cholernie trudne.
Valck w końcu odpowiedział
-Dobrze, może i jestem mięczakiem według was do żadnej roboty nie podchodzę obojętnie, ZATON może się okazać bardzo trudny i zapewne tak będzię, mocnej giwery nie mam pancerz też jest średni, ale łeb na karku to ja mam, jakbym go nie miał nie przeżył bym tu ponad roku, w tej Zonie.

Zwrócił się znów do Brodacza
-Skoro nie wiecie, wiele będę musiał odkryć to sam wyruszam natychmiast, jednak intryguje mnie ta pogłębiarka może wiesz o co chodzi no i muszę też wiedzieć gdzie mam się udać.
(AN-94 Abakan)
Opancerzenie:Kombinezon Stalkera)
* System tłumienia anomalii
* Noktowizor Analogowy
*I to co ma kombinezon Stalkera

Ruble:200
Umiejętności
Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Cechy
-Siła
-Zmysły

*Burbon 
Mistrz Gry

Wysłany: 2013-01-17, 15:23     

Brodacz postukał palcami po blacie.

- Nikt dokładnie nie zbadał pogłębiarki, widywaliśmy ją z dalsza. Jest to statek, do którego prowadzi kładka. Widzieliśmy, że wewnątrz statku coś się świeci, nikt nie jest w stanie powiedzieć, o co może chodzić. Po prostu musisz tam pójść i zbadać sensowną drogę wejścia, potem damy już sobie radę i zbadamy statek. Po prostu nikt z naszych nie odważył się jeszcze tam iść, bo... Mniejsza o to - niedbale machnął ręką Brodacz i tymczasowo się gdzieś podział. Wziął ze sobą kartkę, dwa mazaki i kawałek mapy z góry ptaka. Urwał jej fragment, przykleił do kartki a na tej napisał w nagłówku "Cel" i podkreślił to kolorem. Potem jeszcze zaznaczył drogę ze Skadowska do pogłębiarki, którą Valck powinien się kierować. Przez przypadek wyleciał mazakiem poza zdjęcie, przez co mocno się zirytował. W końcu wręczył ją Valckowi.
- Czerwone miejsca to ostatnie incydenty. Numer 3 to anomalia, 17 to zbadane przez pewnego stalkera spalone gospodarstwo, 10 to pogłębiarka a 16 to Szewczenko. Nie zapuszczaj się tam. Tak więc jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć to mów. Jak nie to ruszaj.

(Sorry, ale nie miałem ciekawszego pomysłu na pokazanie planu.)

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Odpowiedz do tematu