• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Droga główna
Autor Wiadomość
aslana 
Doświadczony stalker


Imię: Snieżana Zajcava
Ksywka: Aslana "As"
Gotówka: 760
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Makarow
Broń 2: "Tranq gun"
Broń 3: AKS-74U z celownikiem laserowym
Umiejętność 1: medyk lv2
Umięjętność 2: Walka bronią białą lvl1
Stan: Zdrowa
Wiek: 25
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 184
Wysłany: 2014-01-05, 20:13     

-Raczej się rozchodzimy - chrząknęłam i odwróciłam się do Węgra opierając swoją dłoń na ramieniu.
- Do zobaczenia. Wracaj do bazy ja wszystko załatwię. Wiesz, to pilne-uśmiechnęłam się i pocałowałam(!) go w policzek po chwili zaś spoważniałam i ruszyłam do przodu parę kroków w kierunku żołnierza.
-Tak Zajcava, ale proszę nie wypowiadać w takim miejscu mojego nazwiska. Wystarczy Aslana. - uśmiechnęłam się- Chętnie chętnie. Znałeś? Pewnie lepiej niż ja.. -westchnęłam.- To jak? idziemy? Chyba mam dość na jeden dzień nibypsów i dzikich świń.
_________________

Jestem Sniezana Zajcava
mówią na mnie:Aslana "As"
Mam już 26 lat
Pochodzę z Rosji miasta:Novosybirsk

+Ekwipunek:+
a) Podstawowe:
x Wojskowa torba na ramię
x Ubranie: wysokie buty, spodnie, bluzka z krótkim rękawem + skórzana kurtka
b) Nierozłączne:
x Apteczka
x Licznik Geigera
x Nóż
x Leki przeciwpromienne x1
x,wódka (1)
x aktówkę ojca z wszystkimi inf. o Zonie
x Próbkę krwi i śluzu z maski snorka
x ammo do Makova: 24
x strzałki usypiające (14)
x ammo do AKS-74U {2 magazynki}
Galeria
 
 
 
REKLAMA 

Imię: Snieżana Zajcava
Ksywka: Aslana "As"
Gotówka: 760
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Makarow
Broń 2: "Tranq gun"
Broń 3: AKS-74U z celownikiem laserowym
Umiejętność 1: medyk lv2
Umięjętność 2: Walka bronią białą lvl1
Stan: Zdrowa
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 948
Wysłany: 2014-01-05, 21:56     

_________________

 
 
 
*Burbon 
Mistrz Gry


Imię: Władimir Iwanowicz (Od dziś Dymitr)
Ksywka: Burbon
Pancerz: Skórzana kurtka
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Winchester
Broń 2: Walther P99
Broń 3: Beowulf
Umiejętność 1: Obsługa strzelb 2 lvl
Umięjętność 2: Dowódca drużyny schodzącej do laboratorium
Stan: Zdrowy
Wiek: 21
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 948
Skąd: Szafa Orlova :D
Wysłany: 2014-01-05, 21:56     

(Ta tylko o całowaniu :D )

Aslana wraz ze stalkerem ruszyli ostrożnie do instytutu naukowego. Gdy byli wystarczająco blisko, snajperzy z wież strzelniczych wymierzyli w nich karabiny. Warta dostrzegła jednak, że idzie przyjaciel z... kimś jeszcze. Jeden z szeregowych na widok dziewczyny gwizdnął, po czym nowy znajomy Aslany podszedł do niego i uderzył go w nos. Temu wybuchła krew, szybko złapał się za złamaną chrząstkę, a jego podkomendny zaniósł się śmiechem i po chwili spoważniał. Warknął mu, by nigdy więcej nie reagował tak na przyjaciół Gostojewa, pewnie chodziło o stalkera.

Domniemany Gostojew okazał swoją przepustkę wartownikom przy wejściu do budynku głównego, jednak nie chcieli przepuścić Aslany. Zagrozili jej lufami automatów Kokszarowa (skąd one u diabła wzięły się w Zonie? tutaj pewnie da się zdobyć każdą broń), lecz ten stanowczo powiedział, że jest pilnie oczekiwana przez generała Tymickiego.

- Dzień dobry, nazywam się generał Aleksandr Tymicki. Słyszałem, że jest pani córką pana Zajcawa. Proszę to jakoś udowodnić, gdyż jeżeli pani kłamie, będę musiał wyciągnąć odpowiednie konsekwencje - Jakby na dowód tego Tymicki wyciągnął z szuflady swojego mocno styranego biurka oryginalnego Lugera z drugiej wojny światowej. Sam rozsiadł się w fotelu przytaszczonym z jakichś okolicznych domów, a nowo przybyłym nakazał rozgościć się na niebieskiej skrzyni na jakieś graty. Złuszczona farba i zimna powierzchnia nie wydawały się kuszące, ale nie mieli innego wyjścia.

(Teraz odpisuj już w Instytucie)
_________________
Imię nazwisko i ksywa: Vladimir "Burbon" Iwanowicz
Pancerz: Skórzana kurtka
Bronie: 1X Winchester (Chaser13) 1X Beowulf (Czyli najarane M16 :D ), Walther P99

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb
 
 
 
Blake 
Weteran


Imię: Felics
Ksywka: Blake
Gotówka: 11575
Pancerz: SSP-99M
Frakcja: Samotnik
Broń 1: AK 74
Broń 2: Granat F1 (2)
Broń 3: USP Compact
Umiejętność 1: Walka wręcz lvl2
Umięjętność 2: Obsługa pistoletów lvl1
Umiejętność 3: Obsługa broni szturmowych lvl1
Umiejętność 4: Handlarz lvl1
Stan: Zdrowy
Wiek: 24
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 372
Skąd: Ponyville ;]
Wysłany: 2014-03-15, 00:26     

No proszę! Pomyślał Felics, zaskoczony nagłym aktem czułości ze strony towarzyszki. Cholera, buziak był jedną z niewielu rzeczy, której spodziewał się dostać w Zonie. A zwłaszcza buziak od kobiety! Akurat młodzieniec nie miał zbyt wielkiego doświadczenia w sprawach relacji damsko-męskich, więc za bardzo nie wiedział jak powinien reagować. Speszył się, i tylko wymamrotał -Uważaj tam na siebie-

Blake pomachał ręką na pożegnanie gdy ta odchodziła z innym stalkerem, aż mu się przypomniał jego dawny związek w starym dobrym Budapeszcie. Ona, piękna, młoda, ty młody i piękny, ale koniec końców ona poszła za typem który handlował prochami. Dokładnie nie wiesz jak ich związek później wypalił. Słyszałeś tylko plotki o tym, jak ona uzależniła się od prochów a co za tym idzie zupełnie uzależniła się także od niego. Ponoć skończyła jako prostytutka, albo się powiesiła...cholera nie pamiętasz czy to dotyczyło Jej czy którejś innej.

Przetarł twarz swoimi rękoma, aby wytrzeć te odrobiny potu nagromadzone po poprzedniej walce. Właściwie, jedyne co chciał zetrzeć to swoje przemyślenia i wspomnienia z czasów lat dziecinnych. Nie miał na to czasu. Nie teraz. Nie tutaj. Musiał wpierw odnaleźć Pietruchę, skurwiela który dorabia sobie u wojskowych kosztem neutralnych stalkerów. W sumie... nie miałbyś nic przeciwko temu, biznes to biznes. Cholera. Za odpowiednią cenę sam byś pewnie to robił. Ale za bardzo się Felics zżył z tymi odpadkami społeczeństwa, którzy codziennie ryzykują życiem dla jakiegoś kamulca, którego przyczyna istnienia jest zagwozdką dla nie jednego naukowca.

Pójście do bazy z Aslaną byłoby cholernie dobrym pomysłem. Na pewno jakiś szeregowiec na widok pieniędzy powiedziałby co nieco na temat niejakiego stalkera Pietruchy. Z drugiej strony, musi być sporo tych żołnierzy w tej ich bazie. Ktoś mógłby podsłuchać tę rozmowę i donieść dowódcy. Walka z całą bazą nie brzmi zbyt zachęcająco, nawet jakby się wydostał z tej bazy, to na pewno wysłaliby za Felicsem pościg.

Tylko co teraz?
W celu sprawdzenia godziny, Felics sięgnął po PDA. Potem przypomniał sobie, że podczas ataku łupieżczego w Dolinie Mroku, udało mu się uzyskać informacje o dwóch schowkach. Jeden był na wysypisku, drugi zaś gdzieś w Agropromie. Przeglądając pliki, Balke w końcu znalazł to czego teraz potrzebował.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


No cóż, dopóki się nie wymyśli jakiegoś lepszego planu, to mogę się zająć czymś innym. kto wie, może znajdę jakieś rozwiązanie po drodze?
Schował PDA do kieszeni, poprawił plecak oraz rozciągnął się podnosząc do góry ręce. Nie przywykł jeszcze do tego kombinezonu. Przez chwilę zatęsknił za swoją skórzaną kurtką. Co jak co, ale może nie była zbyt odporna, ale przynajmniej w miarę wygodna. Po chwili gimnastyki chwycił karabin do rąk i ruszył wzdłuż drogi.

Szukał przystanku autobusowego, a ten powinien być właśnie przy drodze głównej. Felics szedł rozluźniony rozglądając się o czasu do czasu na boki. To że jeszcze nic nie wyskoczyło go zabić, nie oznacza że może wyskoczyć juz za chwilę.


///Info o schowku jeszcze z czasów Szopena ;)
_________________

Karta Postaci
 
 
 
aslana 
Doświadczony stalker


Imię: Snieżana Zajcava
Ksywka: Aslana "As"
Gotówka: 760
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Makarow
Broń 2: "Tranq gun"
Broń 3: AKS-74U z celownikiem laserowym
Umiejętność 1: medyk lv2
Umięjętność 2: Walka bronią białą lvl1
Stan: Zdrowa
Wiek: 25
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 184
Wysłany: 2014-03-22, 19:53     

Jakby nie patrzeć.. martwiłam się o kogoś kogo zwą Felcisem. O kurczę ! Nawet nie wiem czy dobrze wymawiam jego imię. W końcu miałam mu pomóc a wyszło.. jak wyszło. Teraz w sumie na głowie miałam inne problemy. W dłoni ściskałam walizkę którą znalazłam ze stalkerami. A za którą de facto zginął Soar. Lubiłam młodzieńca. Co prawda nie jak Blake'a ale.. szkoda mi było go i tyle. Jak każdej kobiecie. Szłam za wojskowym nie patrząc na boki. Nie widziało mi się specjalnie niuchanie luf ze wszystkich stron. Nie bałam się - albo przynajmniej tego nie okazywałam- czy lepiej powiedzieć - starałam się nie okazywać lęku. Tak to brzmi zdecydowanie lepiej. Spojrzałam na pana Aleksandra trochę nieufnie ale cóż mi innego pozostało? Chrząknęłam cicho po czym uśmiechnęłam się nadzwyczaj miło bo przecie wredna być w tej chwili nie wypadało.
- Nazywam się Snieżana Zajcawa. - głos raportowy i rzeczowy. Wojskowy. Trochę jednak to co mówiła brzmiało tak jak jakaś nastolatka chciała bawić się w żołnierza.. trochę komicznie. Starałam się zachować jednak poważną minę - Na dowód tego ze jestem jego córką mam list z wytycznymi do tego - odparłam dalej i z hukiem kładąc ciężką walizę upchaną papierami. Problem polegał jednak na tym że była to waliza na jakiś kod. Nie taki jak w normalnych walizkach a wręcz potrójny !! Najgorsze jednak było to że po bokach również były zębatki.. ukryty zamek? Być może. Jakkolwiek jest zabezpieczone na pewno nie było to zabezpieczone przez zwykłych stalkerów. Oj co to to nie. - a jeśli Panu mało - mruknęłam po czym wyciągnęłam nieśmiertelnik spod bluzy/kaftana. - tu mój nieśmiertelnik z dwoma cześciami. Nie powiem jednak Panu gdzie został wyrabiany bo tego nie wiem. Na północ od nowosybirsku jest baza wojskowa. Kraniec rosji można by rzec - odparłam po czym zmrużyłam oczy.
- melduję iż moje zadanie jednak nie zostało wykonane do końca. Potrzebuję informacji która jest tu - wskazałam palcem na walizkę - ale widzi Pan.. jest zabezpieczona a ja niestety nie znam ani kodu ani nic. Nie wiem co dalej. Dlatego myślałam ze Panowie tutaj mi pomogą. - odparłam choć miałam teraz dziwne wrażenie że zdradzam wszystkich stalkerów. Ale czy ja byłam stalkerką? No właśnie.. o to jest pytanie.. Raczej nie. Bo w końcu pracuje dla wojskowych w jakimś stopniu? A może po prostu jestem to winna ojcu? Gdziekolwiek jest. O ile żyje. Na myśl o nim posmutniałam i zmarszczyłam nos. Zaczęły boleć mnie nogi. Usiadłam więc na jednej ze skrzyń oczekując werdyktu. Pomocy? Współpracy? czegokolwiek tak na prawdę. Miałam jednak nadzieję , że jak już jestem niemalże prawie u celu to nie roztrzaskają mi łba.. ale swoim tego nie robią? Oby. Ale ..czy ja byłam "Ich" teoretycznie. Bardzo teoretycznie i naciąganie... czekanie przedłużało mi się z każdą minutą a cisza jaka zapanowała tu w otoczeniu nie była zbyt fajna. Nie chciałam jednak jej przerywać. Ciągle myślałam o Blake'u. Ciekawa byłam czy znalażł Pietruchę? Kto to wgl jest? No a może generałek by wiedział?
- A tak właściwie.. z ciekawości, nie słyszał Pan może o kimś kto zwie się Pietrucha? - zapytałam. Tak prosto z mostu. No no bo co mam ukrywać? Jak wie i będzie chciał to mi powie. A jak nie to nie. Warto zawsze próbować. Tak czy owak nie będzie miało to żadnego wpływu na mój dalszy los. teoretycznie. Wszystko dziś jest takie teoretyczne.
_________________

Jestem Sniezana Zajcava
mówią na mnie:Aslana "As"
Mam już 26 lat
Pochodzę z Rosji miasta:Novosybirsk

+Ekwipunek:+
a) Podstawowe:
x Wojskowa torba na ramię
x Ubranie: wysokie buty, spodnie, bluzka z krótkim rękawem + skórzana kurtka
b) Nierozłączne:
x Apteczka
x Licznik Geigera
x Nóż
x Leki przeciwpromienne x1
x,wódka (1)
x aktówkę ojca z wszystkimi inf. o Zonie
x Próbkę krwi i śluzu z maski snorka
x ammo do Makova: 24
x strzałki usypiające (14)
x ammo do AKS-74U {2 magazynki}
Galeria
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama