• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Posterunek na ścieżce
Autor Wiadomość
*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-05, 15:24   Posterunek na ścieżce

Ten posterunek znajdował się na jednej z rzadko uczęszczanych ścieżek prowadzącej w kierunku radioaktywnego, rozległego lasu. Gdzieś w tym lesie było przejście do Doliny Mroku. Sam posterunek bł teraz obsadzony prze siedmiu bandytów kryjących się za workami z piaskiem i blachami. Osłony były ustawione w okrąg co świadczyło, że także las nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

REKLAMA 

Wysłany: 2010-05-07, 17:14   

Artrix 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-05-07, 17:14   

Artur wraz z Siergiejem i dwoma innymi stalkerami zbliżali się do obozu. Artur sprawdzał jeszcze czy cały sprzęt dział prawidłowo, czy ma naładowaną broń. Sprawdzał też jak działa nowy noktowizor, zbliżał się zmierzch więc była do tego okazja. Siergieja pamiętał z pierwszej swojej misji w zonie, dobrze było mieć u boku starego towarzysza. Podczas drogi podzielili się tym co ich spotkało już w zonie i próbowali ustalić co ich będzie czekać na miejscu. Byli coraz bliżej więc Artrix dał znak by iść ciszej. Wolał nie zawiadomić bandytów tak wcześnie, liczył na cichy początek akcji. W końcu doszli na umówione miejsce spotkania z Azotem, miał nadzieje że jest to doświadczony stalker ale Wilk chyba by im nie przyznał słabego dowódcy.
Broń: 2x Black Kite
*Polimerowy bufor zamka(-odrzut)
*amortyzującą rękojeść( -odrzut)
,
2x Fora 12(jeden z t tłumikiem),
Viper 5,
Maczeta
*hartowane ostrze
*nawęglane krawędzie
*wykonane z magnetytowej stali

Umiejętności: Walka w zwarciu lvl 2, Obsługa dwóch pistoletów lvl 1

Tosmon 
Stalker

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-08, 07:24   

Siergiej mierzył ze swojego ak w drzewa. Wiedział że za niedługo czeka ich trudna walka z bandytami i musi być przygotowany.
-kombinezon Stalkera Fenix
-Chaser 13
-AKm/2u
-2x Skorpion
Umiejętności:
Saper lvl 1
Technik lvl 1
Cechy:
Fanatyczna nienawiść Niemców

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-08, 11:59   

Wasi towarzysze, Wienia i Kirył nie byli zbyt rozmowni. Przyjrzeliście im się za to dobrze. Kirył był wielkim i zarośniętym człowiekiem w kurtce i z Chaserem w ręce. NA udzie miał też kaburę z PMką. Wienia miał około 40 lat, był niski i krępy. Nosił kombinezon Stalkera i w ręce trzymał Vipera. Gdy na ścieżce zamajaczył obóz podszedł do was rosły Stalker. To był Azot, wasz dowódca. Miał na sobie kombinezon Wolności i uzbrojony był w NATOwskiego IL86. Przywitał się z wami po czym zaczął:
- Bandyci nic się nie spodziewają. Jest ich tylko sześciu, za to nieźle uzbrojonych. Chasery i Vipery. Chowają się za workami. Podejście ich może być trudne, ale myslę, że możemy ich okrążyć. Ja z Siergiejem idzeimy do strony lasu. Kirył z Arturem od tej strony. Kirył dziesz na prawo. Ruszamy!
Po chwili zobaczyliście lepiej krag z worków z piaskiem. Muiseliście iść chyłkiem gdyż słońce wciąż świeciło. Gdy tylko dotarliście na pozycje Azot powiedzial w interkom:
- Atakować!

Ostatnio zmieniony przez Szopen 2010-05-09, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  

Artrix 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-05-08, 21:00   

Azot wydawał się wiedzieć co robi. Był pewny siebie co dodało Arturowi ducha walki. trochę martwiło go uzbrojenie bandytów, ale da sobie radę, po jego stronie był element zaskoczenia. Gdy byli na miejscu Artrix był trochę poddenerwowany, zaraz miało się tu zacząć piekło. Ukrył się za jakimś kamieniem i dał towarzyszowi znak by podszedł trochę bliżej, strzelba bardziej sprawdzi się z bliska. Czekał spokojnie na sygnał do ataku. miał dużo czasu zanim dowódca z Siergiejem obejdą obóz. Chwycił pewnie swój pistolet z tłumikiem w dwie ręce, wycelował w głowę najbliższego bandytę. W każdej chwili był gotów do strzału. W komunikatorze rozległ się sygnał do ataku. Wdech. zatrzymał na chwilę powietrze. I zaczął powoli pociągać za spust. Odda dwa strzały jeden w głowę a drugi trochę niżej, gdyby ten pierwszy nie trafił drugi dobije cel. Po czym kucnie za głazem zobaczy co się dzieje z Kiryłem i gdy wszystko będzie w porządku powtórzy akcję. Później skoczy za krzaki które są niedaleko. Strzela z tłumiku więc bandyci nie powinni patrzyć w jego stronę więc da to wrażenie jakby stalkerów było więcej.
,
Viper 5,
Maczeta
*hartowane ostrze
*nawęglane krawędzie

Tosmon 
Stalker

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-09, 11:26   

Siergiej szedł za dowódcą. Cicho i zwinnie jak kot doszli za obóz. Mieli bandytów jak na dłoni. Wiedział że zaskoczenie i otoczenie bandytów daje im szanse na zwycięstwo. Uśmiechnął się widząc ognisko i siedzących przy nim bandytów. Pomyślał o kolegach z którymi również kiedyś tak się bawił. Ale wrócił do rzeczywistości w chwili gdy dowódca powiedział "Do ataku". Przycelował swoim akm'em. Oddał serię w głowę najbliższego bandyty.
-Chaser 13
-AKm/2u
-2x Skorpion
Umiejętności:
Saper lvl 1
Technik lvl 1
Cechy:

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-09, 11:42   

Gdy azot skończył rozpętało się piekło strzałów. Z tej odległości i w gęstniejącym mroku mało trafiło. Seria Siergieja trafiła w szyję. Strzał Artura ranił bandytę w rękę. Jego należało dobić. Azot pewnie wymierzył króciutką serie i pozbawił życia kolejnego. Kirył strzelał i przeładowywał dopóki nie brakło mu amunicji. Potem schował się i przeładował. Nie musiał zabić, wystarczyło, że wzbudził zamieszanie. Nigdzie nie było jednak widać Wienie mającego zajść wrogów od strony lasu.

Tosmon 
Stalker

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-09, 11:59   

-Azot Wienie gdzieś wpierdoliło.
Siegiej strzelał dalej. Widział jak krew tryskała z szyji bandyty do którego trafił.Strzelał dalej w kolejnego. Również celował w głowę. Pomyślał sobie
- Jest ich tylko 5 w tym jeden ranny. Zbijemy ich.
Ta ostatnia myśl sprawiła że się uśmiechnął. Widział strach w oczach bandytów.
-Chaser 13
-AKm/2u
-2x Skorpion
Umiejętności:
Saper lvl 1
Technik lvl 1
Cechy:

Artrix 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-05-09, 19:08   

Artur wyciągnął drugi pistolet i wpakował serie w ranionego wcześniej bandytę. Starał się strzelać wtedy gdy Kirył przeładowuje swoją broń by utrzymać ciągły ogień. Pierwszy strzał szedł w głowę a następne w tułów. Natężenie ognia było duże więc mógł sobie pozwolić na chwilę przycelowania. Zaczynał się czuć coraz pewniej gdy widział trafionych i zdezorientowanych bandytów. Ale coś zaczęło go niepokoić. "coś tu jest cholera nie tak". w końcu przypomniał sobie że brakuje jednego towarzysza. Miał się pojawić z prawej strony. Artrix nie mógł tego tak zostawić. Schował się na chwilę za barykadą, gdy Kirył również to uczynił by przeładować Artur zawołał do niego.
-Utrzymuj ogień muszę coś sprawdzić.
Po czym rzucił granat który znalazł po drodze w plecaku i o którym całkiem zapomniał. Celował nim w środek obozowiska. Gdy granat wybuchł wykorzystał zamęt by ruszyć w stronę gdzie powinien być Wienie. pistolety miał ciągle w gotowości.
,
Viper 5,
Maczeta
*hartowane ostrze
*nawęglane krawędzie

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-10, 16:32   

Granat nie doleciał do obozowiska. Ale zamieszanie i tak spowodował. Jednak bandyci odpowiedzieli także granatami. Dopóki znowu nie położyliście kolejnych dwóch bandytów zmasowanym ogniem. Jednego zabił Artur, drugiego Azot. Powstrzymał ci też przed wyjściem z walki. Do interkomu rzucił tylko:
- Kirył, sprawdź co z Wienią.
Potem znów rozpoczęto atak. Zraniono kolejnego bandytę. I nauczono ich nie rzucać granatami.

Artrix 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-05-10, 17:16   

Artur zatrzymał się gdy usłyszał komunikat Azota. "mam nadzieję że Kiryła nie zatrzyma coś tak jak Wienia. Trochę go ta sytuacja rozkojarzyła lecz szybko powrócił na ziemię. Towarzysze go potrzebowali. Chwycił pewnie pistolety i oddał salwę w rannego bandytę. Cztery pociski wyleciał raz z jednej raz z drugiej lufy. Gdy chował się za kamień zobaczył coś kątem oka obok bandytów. Nie widział dokładnie lecz mógłby to być zbiornik z paliwem. Gdyby tak było ta bitwa mogłaby się skończyć dużo szybciej. Ale po co bandytom służył by zbiornik. Artur musiał to sprawdzić. wychylił się delikatnie w bok i przez krzaki poszukał miejsca w którym zobaczył dziwny przedmiot. W końcu znalazł. Skoncentrował na nim wzrok....
Gdyby to był rzeczywiście zbiornik z substancją wybuchową strzeli do niego kilka razy. Jeżeli będzie to zwykła beczka to kontynuuje ostrzał w bandytów. Czteropociskowe serie na wdechu, z czego jeden w głowę
,
Viper 5,
Maczeta
*hartowane ostrze
*nawęglane krawędzie

Tosmon 
Stalker

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-10, 18:09   

Siergiej widział postrzał jednego z bandytów. Nie zgninął więc Siergiej strzelił w niego 2 serie. Następnie ruszył na lewą stronę ponieważ wiedział że z tamtej strony będzie mu sięlepiej strzelać.
-Chaser 13
-AKm/2u
-2x Skorpion
Umiejętności:
Saper lvl 1
Technik lvl 1
Cechy:

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-10, 18:16   

Siergiej tylko ranił jednego bandytę. Artur był skuteczniejszy. Zabił bandytę, i to w jakim stylu. Dwa trafienia w oczy. Azot wykończył kolejnych dwóch. Ostatni bandyci chcieli uciec jednak nie mogli wyjść z zamkniętego kręgu zapór. Poszybował tam kolejny granat. Jeden ranny zbir nakrył go własnym ciałem ratując kolegów. Trzeba było ich wykończyć konwencjonalnie.

Tosmon 
Stalker

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-10, 19:09   

Siergiej krzyknął do bandytów:
- Możecie się poddać. Nie macie szans z nami. Jeżeli tego nie zrobicie to zginiecie.
Siergiej pomyślał że nie koniecznie trzeba ich zabijać. Można wziąść jeńców. Miał nadzieję że po tych słowach strzały umilknął.
-Chaser 13
-AKm/2u
-2x Skorpion
Umiejętności:
Saper lvl 1
Technik lvl 1
Cechy:

Artrix 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2010-05-10, 20:15   

Artur uśmiechnął się widząc ja po jego strzale bandyta upada do tyłu a z jego oczu wylewają się stróżki krwi. "Hehe nie macie z nami szans". Spojrzał jeszcze na prawo by zobaczyć czy Kirył coś znalazł. Po czym wychylił się znad głazu by dobić ostatnich bandytów. Zobaczył ja Siergiej coś do nich woła. Pertraktacje z bandytami są bez sensu. Artur to wiedział ale Rusek dostał chyba w łeb i o tym zapomniał. Widział ja bandyci wykorzystuję przerwę w ostrzale by jak najdrożej sprzedać swoją śmierć. Ale ta propozycja ma swoje dobre strony. Bandyci odwrócili się w stronę Siergieja i Azota. Artur chwycił pistolet z tłumikiem w dwie ręce. "na poddawanie się już za późno skurwiele" i wypościł z lufy kilka pocisków celując w w głowę przeciwników. Lecz zahamował się przed ostatnim bandytą. Strzelił mu tylko celując w nogi tak by go nie zabić. Jakiś jeniec może się przydać, lecz jeżeli zrobi jakikolwiek ruch Artrix zrobi z nim to co z jego towarzyszami. Zaglądał też co chwilę w prawo by sprawdzić co z Kiryłem i Wienią.
,
Viper 5,
Maczeta
*hartowane ostrze
*nawęglane krawędzie

Odpowiedz do tematu