• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wejście
Autor Wiadomość
*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2012-02-24, 17:01   

- Chcieć to sobie każdy może, chłystku. Najpierw musiałbyś być jednym z nas. Albo miec takich znajomych żeby za ciebie poręczyli. A na żadne mi się nie widzisz. Co? Chcesz sie do nas dołączyć? A znasz się ty na czymś? Umiesz coś co nas mogłoby zainteresować? My nie jesteśmy zbieraniną z Wolności co każdego ćpuna z ulicy przyjmują. Żeby być jednym z nas musisz być na tyle słynny by opowieść o tobie doszła do naszych uszu. Alb umieć cos pożytecznego. Medyków saperów, snajperów zawsze witamy z radością.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

REKLAMA 

Wysłany: 2012-02-25, 08:25   

Iwanow Maracz 
Weteran

Imię: Iwanow Maracz
Ksywka: Marik
Gotówka: 1450
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Sig SG550
Broń 2: Fora 12
Umiejętność 1: Obsługa pistoletów maszynowych Lvl.1
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2012-02-25, 08:25   

Marik słuchał żołnierza. Trudno mu było odeprzeć te "argumenty".
- Nie - powiedział - Nikt za mnie nie poręczy. Co do umiejętności. Umiem dobrze strzelać z pistoletu maszynowego MP5. Chcecie się przekonać to dajcie mi jakąś misję -
Broń: SIG SG550 + 5,56x45mm (90)
Fort 12 + 9x18mm (34)
Umiejętnosci: Obsługa pistoletów maszynowych lvl1

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2012-02-25, 20:36   

- Widać, że nikt nie poręczy boś kot. I zresztą umiesz to co każdy kot, bo strzelać każdy głupi potrafi. Ale żeby być jednym z nas udowodnij, że będzie się nam to opłacać. Widzisz młody każdy z nas trafił tu ze względu na jakies umiejętności bądź dlatego, że dokonał jakiejś słynnej rzeczy. Część z nas pomagała Generałowi zakładać frakcję, sporo dołączyło gdy przy pierwszym naborze szukano słynnych zabijaków. Wtedy tez ja dołączyłem, słyszeli to przeciez wszyscy jak sam załatwiłem tuzin bandytów. Inni też przychodzili bo byli słynni. Sporo doszło tez bo ma rzadkie i przydatne umiejętności. mamy medyków, mechaników, snajperów, ludzi od ciężkiego sprzętu, myśliwych. Widzisz kocie, nie tak łatwo być jednym z nas. Musisz albo być w czymś naprawdę dobry albo być znany.

Iwanow Maracz 
Weteran

Wysłany: 2012-02-25, 21:36   

- Każdy głupi potrafi pociągnąć za spust - rzucił Maracz - Ale trzeba mieć trochę oleju
w głowie, żeby trafić, przeładować i tak dalej. Co do tego, żeby być dobry lub znanym. Sprawdź mnie, jak chcesz. Pokażę ci że mnie na coś stać! -
Fort 12 + 9x18mm (34)

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2012-02-26, 09:42   

- Stać to ciebie moze na wychlanie butelki. Ja powiedziałem dość, nie muszę cię sprawdzać żeby wiedzieć, że jesteś kot i mało umiesz. Podszkol sie i potem wróć.

Iwanow Maracz 
Weteran

Wysłany: 2012-02-26, 10:35   

- Hehe - zaśmiał się Maracz - Masz jakieś magiczne okulary czy co kurwa? Gówno wiesz. Nie wiem kim ty jesteś koleś, ale widać że masz nie równo pod sufitem -
Marik obrócił się i ruszył w kierunku Kordonu.
Fort 12 + 9x18mm (34)

Jastrząb 
Zawodowiec

Broń 1: 741789
Wysłany: 2012-07-15, 18:40   

Wacław już szedł praktycznie wyprostowany choć cały czas ciężko oddychał. W końcu doszedł do Wielkiego budynku zajmowanego przez Powinność. Zbliżył się do bramy i zaczął do wartownika Witam... Argh... Kurwa, co za ćwok... Przed chwilą wasi ludzie sprzątnęli sprzed Baru ciało Widzącego, tego przewodnika... Chwilę wcześniej oberwałem od tego pacana kolbą w brzuch. Czy istnieje możliwość odzyskania przynajmniej w części sumy którą mu niedługo przed tym przekazałem?
- Winchester M1300 (67śr/86kl)
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I
Stan: Zdrowy i Zadowolony

Dragonfly 
Doświadczony stalker

Imię: Robert
Ksywka: Dragonfly
Gotówka: 2575
Pancerz: Kurtka bandyty przemalowana
Broń 1: Stieczkin
Broń 3: AK74
Umiejętność 1: skradanie lvl1
Umięjętność 2: snajper lvl1
Wysłany: 2013-05-01, 11:15   

U wejścia zjawił się Robert, spokojnym krokiem szedł w stronę strażników rozglądając się przy tym z ciekawości po okolicy. Gdy zbliżył się rzekł do najbliższego powinnościowca. -Witaj, przybyłem z przesyłką dla przywódcy garnizonu, mam przekazać do rąk własnych od przywódcy posterunku- mówiąc to wyjął i pomachał kopertą przed nimi. Chciał się z tym szybko uwinąć i skoczyć do barmana by podjąć się jakiegoś konkretniejszego zadania.

Pancerz: Kevlarowa kurtka bandyty (przemalowana)
Bronie:
- Fora12
- AK74
edykamenty:
- Apteczka (3)
- Bandaż (2)
- Leki przeciwpromienne (1)
Żywność:
- Wódka (1)
- Konserwa (1)
Artefakty:
Inne:
Pieniądze: 2525 RU

Cechy:
-Zmysły
-Siła
Umiejętności:
skradanie lvl1
snajper lvl1

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2013-05-08, 21:52   

Widząc charakterystyczny krój kurtki, kurier nie zbliżył się na 30 metrów od bramy, gdy już były w niego wymierzone lufy około sześciu Abakanów. Gdy rozpoznali, że Ważka nie należy do bandytów, opuścili broń i pozwolili mu podejść bliżej; na pytanie o dowódcę zza załomu wyszedł członek Powinności, odziany w ciężki egzoszkielet. Nie powiedział ani jednego słowa, jedynie na wieść, co i od kogo niesie, wyciągnął z kieszeni sturublowy banknot i podał go stalkerowi, jednocześnie biorąc od niego przesyłkę.

Dragonfly 
Doświadczony stalker

Imię: Robert
Ksywka: Dragonfly
Gotówka: 2575
Pancerz: Kurtka bandyty przemalowana
Broń 1: Stieczkin
Broń 3: AK74
Umiejętność 1: skradanie lvl1
Umięjętność 2: snajper lvl1
Wysłany: 2013-05-09, 12:49   

-Muszę sobie sprawić nową kurtkę- cicho rzekł do siebie robert, gdy otrzymał pieniądze. Następnie odwrócił się na pięcie i skierował w stronę baru.

Pancerz: Kevlarowa kurtka bandyty (przemalowana)
Bronie:
- Fora12
- AK74
edykamenty:
- Apteczka (3)
- Bandaż (2)
- Leki przeciwpromienne (1)
Żywność:
- Wódka (1)
- Konserwa (1)
Artefakty:
Inne:
Pieniądze: 2525 RU

Cechy:
-Zmysły
-Siła
Umiejętności:
skradanie lvl1
snajper lvl1

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2013-08-24, 22:04   

Będąc w drodze do Baru Czech przypomniał sobie o słowach Ryżego dotyczących modyfikowania broni snajperskiej. Przy okazji mogę zapytać... W końcu nie muszę modyfikować a tylko zapytam. Będąc coraz bliżej wejścia do siedziby Powinności przypomniał sobie że ma na sobie pancerz Wolności... Cholera... Inny kolor może nie być wystarczającym argumentem... Zwolnił kroku i trzymając ręce opuszczone przy ciele. szedł spokojnie aby nie prowokować. Gdy zbliżył się już wystarczająco zagadał Witam, szukam waszego technika - podobno to specjalista od takich zabawek. Tu wskazał ręką na zawieszone na ramieniu SWD Moglibyście wskazać miejsce w którym rezyduje? No i czy mogę wejść?
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

*Burbon 
Mistrz Gry

Imię: Władimir Iwanowicz (Od dziś Dymitr)
Ksywka: Burbon
Pancerz: Skórzana kurtka
Broń 1: Winchester
Broń 2: Walther P99
Broń 3: Beowulf
Umiejętność 1: Obsługa strzelb 2 lvl
Umięjętność 2: Dowódca drużyny schodzącej do laboratorium
Wysłany: 2013-08-25, 11:53   

- Żaden idiota z Wolności nie próbowałby wejść od tej strony. Chyba nie jesteś jednym z nich, przynajmniej nie mamy cię w spisie. Rozładuj wszystkie pukawki, a magazynki i kule zostaw tu - wskazał butem stary koszyk zabrany z któregoś sklepu w Prypeci. Czekał, aż Czech rozładuje się, wtedy będzie mógł iść dalej.

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2013-08-25, 15:49   

Nie lubię wolności ale jak się trafiła okazja na taki kombinezon to wziąłem... W końcu lepsze to niźli zwykła kurtka kota... Czech podszedł do wózka wskazanego mu przez Powinnościowca. Zdjął z prawego ramienia Winchestera którego bez rozładowywania odłożył do koszyka następnie zdjął plecak i otworzył jego główną kieszeń. Już miał wyciągać amunicję gdy po prostu zasunął przegrodę i odłożył cały do koszyka. Wyjął także magazynek z SWD który odłożył na plecak. Następnie odciągnął suwadło i wyjął z komory tkwiący tam nabój kalibru 7.62. Pocisk ten dyskretnie wsunął do kieszeni na piersi - tam gdzie trzymał pieniądze. Po tym odwrócił się i podszedł do strzegących wejścia sołdatów Powinności. Już... Biorę tylko SWD... To gdzie mogę znaleźć technika?
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

*Burbon 
Mistrz Gry

Imię: Władimir Iwanowicz (Od dziś Dymitr)
Ksywka: Burbon
Pancerz: Skórzana kurtka
Broń 1: Winchester
Broń 2: Walther P99
Broń 3: Beowulf
Umiejętność 1: Obsługa strzelb 2 lvl
Umięjętność 2: Dowódca drużyny schodzącej do laboratorium
Wysłany: 2013-08-26, 07:23   

- Idź wciąż w prawo, po paru krokach zorientujesz się, że dochodzisz do budynku, w którym po prawej stronie stoi facet. Postanowiliśmy ściągnąć nowego mechanika, który pozwoli nam na lepsze wyposażenie techniczne niż dupki z Wolności. Będziesz obserwowany, bo do tych twoich szmatek nie mam pewności. A może jednak zabiłeś któregoś z nich? Bratobójcza walka? Kanibalizm społeczny mający na celu podwyższenie swojego miejsca w ugrupowaniu? Idź, idź. Będę tuż za tobą - Członek Powinności obejrzał graty Czecha i zdziwił się. Przepatrzył torbę, magazynek do SWD i strzelbę.
- Brakuje mi tu czegoś... Może wiesz, o czym mówię? - Tajemniczo uśmiechnął się powinnościowiec.

Skille:

-LVL2 obsługa strzelb

Jastrząb 
Zawodowiec

Wysłany: 2013-08-26, 10:42   

Wiedziałem że z was są służbiści ale żeby aż tak... Czech uśmiechnął się i jednocześnie włożył rękę do wewnętrznej kieszeni kurtki. Wyjął stamtąd pocisk kalibru 7.62x54 i wręczył go przedstawicielowi Powinności. Oddasz przy wyjściu. To już naprawdę wszystko hehe... Poza tym nie dorabiaj sobie niestworzonych historii co do tego kombinezonu... To była nagroda za zadanie - jest pozbawiony koloru więc skojarzenia z Wolnością są niepotrzebne, nawet nie za bardzo przepadam za tymi anarchistycznymi ćpunami. W tym momencie jestem samotnym wilkiem ale... co ja gadam, chodźmy już.
- Maczeta
- Granat RGD 2
- Granat F1 2
Pancerz:
Powiew Wolności
Umiejętności:
Myśliwy II
Obsługa strzelb I

Odpowiedz do tematu