• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prof. Sacharow
Autor Wiadomość
Rademenes 
Doświadczony stalker

Ksywka: Tryzub
Pancerz: Brak (nadpalona koszulka)
Broń 1: L85 (AKSU w przechowaniu)
Broń 2: Walther P99 (Fort w przechowaniu)
Broń 3: Nóż
Umiejętność 1: Technik lvl 2
Umięjętność 2: Broń Biała lvl 1
Umiejętność 3: Pistolety lvl 1
Stan: Oparzenia (spalacz), rozległy siniak (snork)
Wysłany: 2012-06-23, 22:37   

-Chętnie skorzystam z Waszych karabinów i oddam mój pod zastaw. Podobnie chętnie skorzystałbym z Waszego kombinezonu....gdyby tylko był jakiś kawałek siatki maskującej, żeby go narzucić na ten pomarańcz...
Cechy: Inteligencja, Siła Woli
Umiejętności: mechanik lvl2, broń biała lvl1, pistolety lvl1
Broń: AKs74/2U (7x 5,45x39mm), Fort (19 naboi 9x18mm Makarow) - zastawie, obecnie L85 (90nb 5.56) i Walther (3mag)
Pancerz: brak
Zdrowie: poparzenia (spalacze, użyta apteczka naukowców)

REKLAMA 

Wysłany: 2012-06-25, 21:51   

Blake 
Weteran

Imię: Felics
Ksywka: Blake
Gotówka: 11575
Pancerz: SSP-99M
Frakcja: Samotnik
Broń 1: AK 74
Broń 2: Granat F1 (2)
Broń 3: USP Compact
Umiejętność 1: Walka wręcz lvl2
Umięjętność 2: Obsługa pistoletów lvl1
Umiejętność 3: Obsługa broni szturmowych lvl1
Umiejętność 4: Handlarz lvl1
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2012-06-25, 21:51   

Wysłuchawszy się profesora, podrapał się po brodzie i zaczął chwilę rozmyślać nad tym co usłyszał. Szczwany lis udał, że nie słyszał o zaliczce. No cóż trudno... Co do zadań to miał podobne odczucia co Sacharow. Jemu także przyszło do głowy, by się rozdzielić i szybciej zrobić te dwa zadania. koty zajęłyby się eskortą, w końcu poza nimi byłoby paru gości o nie najgorszym wyposażeniu i w krytycznej sytuacji, mogliby im pomóc. Do misji poszukiwawczej, mógłby się zabrać Manomir, Lee i on sam. Jakby nie było posiadają lepsze wyposażenie (w sumie Blake, ma jedynie "niewiele" lepsze), i jako takie doświadczenie. Spojrzał się na wyposażenie naukowców. Kordziło go by wziąć pod zastaw ten kombinezon ekologa, ale nie miał zbyt wielu przedmiotów pod zastaw. Raptem jedyną wartościową rzeczą, którą miał przy sobie był karabin, a z nim nie chciał się rozstawać (zwłaszcza, że nabył do niego kupę amunicji)."elka" i pistolet niewiele go interesowały. Dlatego zrezygnował z wypożyczenia paru gratów. Zwrócił się do towarzyszy.
- Nie wiem jak wy, ale ja bym mógł ruszać nawet teraz na którąkolwiek misję. Ale ,jak zasugerował profesor, nie głupim pomysłem byłoby podzielenie się na dwie grupy i upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Pytanie tylko, z kogo by się one składały?

Karta Postaci

Lee
Weteran

Imię: Nik
Ksywka: Lee
Gotówka: 3600
Pancerz: Kombinezon stalkera
Broń 1: Enfield L85A2
Broń 2: Colt M1911
Broń 3: PKM
Umiejętność 1: Obsługa pistoletów maszynowych 2
Umięjętność 2: Obsługa broni szturmowych 1
Umiejętność 3: Handlarz 2
Wysłany: 2012-06-26, 18:38   

- Ja jestem gotów do podjęcia się każdej misji. Dalibyście mi tylko paczkę lub dwie amunicji do mojej "eLki", skoro macie jej w nadmiarze - powiedział Lee. Tylko amunicja była mu potrzebna, bo uzbrojenie do wykonania misji miał. L85 jako główna broń, Winchester gdyby Zombie za bardzo się zbliżył. Do tego Colt, który używany będzie w ostateczności. Oczywiście granaty i kombinezon stalkera. Powinno wystarczyć.
On, Manomir i Blake tworzyli elitę. Tryzub i Pilot nabierali doświadczenia. Drużyna z pewnością podoła zadaniu, jak uważał Nik.

Manomir 
Weteran

Imię: Manomir
Ksywka: Odmieniec
Pancerz: Kombinezon Stalkera (ulepszone)
Broń 1: DAO 12 (ulepszone, nabo9 śr. 20 kl. 35 st.)
Broń 2: UZI
Wysłany: 2012-06-27, 17:08   

-Musimy nad tym pomyśleć. Jeśli rozdzielimy się, może być źle, bo zombi mogą ponownie zrobić zasadzki, tak jak w wąwozie, a wtedy ledwo daliśmy radę. Gdybyśmy trzymali się kupy to dłużej by to zajęło, ale byłyby większe szanse na przeżycie. Tak, więc proponuję głosy. Kto jest za tym, aby rozdzielić się?- spytał. Samemu zachowywał stosunek neutralny. Gdyby głosy były po równo to dopiero wtedy by zagłosował, bo tak to nie wiedział co o tym myśleć. Wolał bezpieczeństwo niż szybkość, prawdę powiedziawszy.

Rademenes 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2012-06-27, 21:21   

-Pilot jest żołnierzem, ale ja cywilem. Jestem najmniej doświadczony. Wydaje mi się, że najbezpieczniej będzie "w kupie". No, chyba, że stracilibyśmy w ten sposób drugie zlecenie, wtedy można zaryzykować.
Broń: AKs74/2U (7x 5,45x39mm), Fort (19 naboi 9x18mm Makarow) - zastawie, obecnie L85 (90nb 5.56) i Walther (3mag)

Blake 
Weteran

Wysłany: 2012-06-29, 18:37   

Młody Węgier trochę dłużej zastanowił się nad pomysłem rozdzielenia się. Co prawda nie chciał spędzić całego dnia (spędzić kilku miesięcy na jednym kłeście) uciekając przed zombiakami po jakimś tam Jantarze. I jakby nie było zdrowie jest najważniejsze. Jak tak mówicie to teraz jestem coraz mniej skłonny za tym całym rozdzieleniem się.

Karta Postaci

Lee
Weteran

Wysłany: 2012-06-29, 20:23   

- No panowie! Dwie sprawy załatwimy szybko i sprawnie grupą. Nie ma co dyskutować. Razem się tu dostaliśmy, razem stąd wyjdziemy - powiedział Lee, próbując przekonać kamratów. Sam wolał się nie rozdzielać. Ale to Manomir miał decydujące zdanie, bowiem Nik posłucha dowódcy.

/ Ej panowie załatwmy jak najszybciej te dwa zadania. Wakacje się zaczęły to możemy ruszyć z tym koksem co nie?

Szeregowy.Pilot 
Weteran

Wysłany: 2012-07-03, 17:27   

Nie wiem czy to dobra decyzja ale ja wybieram rozdzielenie się i wykonanie 2 zadań
Powiedział Pilot i rozpoczął przygotowywanie się do wyprawy czyli: Sprawdzał stan i czyścił broń oraz przeglądał ekwipunek.

Z drogi śledzie bo Pilot jedzie!
Ups... Marmidiełow? Sorry.

Imię: Pilot
ubiór: Kombinezon SSP-99 Ekolog, (W zastawie: Mundur wojskowy+stalowe płyty+ Stalowy hełm)
Frakcja: samotnik(były wojskowy)
Kasa: 1830
Broń: Strzelba Winchester W1300 41(23 moje) naboi i pistolet Walther P99, 24 9x19 FMJ nóż(W zastawie: 2 Obrzyny,śrutowych,Fort 12 26 9x18)
Umiejętności/ kierowanie pojazdami lvl1
Obsługa strzelb lvl1
Stan:Zdrowy(Pęcherze od żaru na palcach i na twarzy).
Ekwipunek: 2 bandaże, pozwolenie na pobyt w zonie, niezbędnik, konserwa,chlebx1kiełbasax2, kozak, harmonijka

Manomir 
Weteran

Wysłany: 2012-07-03, 19:45   

-A więc rozdzielamy się. Pozostaje omówić skład. Proponuję tak: Ja, Lee i Blake ruszymy na poszukiwania, a Tryzub i Pilot będą ochraniali. Drugą możliwością jest, że skład się zmieni na tyle, iż ja zmienię grupę, ponieważ doświadczeni sobie sami poradzą, a koty niekoniecznie, prawda?

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2012-07-04, 17:53   

Przysłuchując się rozmowie, stary profesor postanowił w tym momencie wtrącić parę słów, by stalkerzy mieli jakiś punkt oparcia do dalszych rozmów. Skoro Panowie postanowili, że się rozdzielą, to wypada mi określić szczegóły obu Waszych misji. Zadanie poszukiwawcze, jak to Panowie określili, będzie wymagało pewnych umiejętności zarówno strzeleckich, jak i pewnej... zdolności przetrwania, że tak powiem. Kontakt z ekipą urwał się, jak już mówiłem, za zestrzelonym śmigłowcem na zachód stąd. Pomiędzy nim a skrajem Jantaru jest pięć kilometrów podmokłych terenów z trzema wzniesieniami, na których znajdują się pozostałości cywilnych zabudowań, otoczone wrakami samochodów ciężarowych. Podejrzewam, że skryli się w jednym z nich, ponieważ zostały przez stalkerów przystosowane jako posterunki obronne, chociaż nie są obecnie używane. Przebywają tam duże ilości zzombifikowanych stalkerów oraz pojedyncze mutanty, głównie snorki. Potrzebuję informacji o tym, co się stało z drużyną, sprowadzenie jej bezpiecznie do bunkra, a zakładając najgorszą możliwość, ściągnięcie jej sprzętu oraz PDA, na które automatycznie zgrywane są wyniki wszystkich pomiarów. A eskorta, zaraz, tylko wezwę ludzi. Sacharow przerwał wypowiedź i nacisnął jeden z guzików na ścianie, co spowodowało rozbrzmienie sygnału dzwonka zza zamkniętych drzwi. Po chwili rozległ się syk powietrza ze sterujących drzwiami siłowników, kiedy te się otworzyły i wyszła z nich ekipa badawcza. Była to trójka mężczyzn w wieku około trzydziestu paru lat oraz młodych, nienaznaczonych jeszcze brutalnym piętnem Zony twarzach i noszących standardowe, pomarańczowe kombinezony badawcze ze zdjętymi hełmami - poliwęglanowa, nieprzepuszczająca skorupa wisiała, umocowana na kilku pasach do klatki piersiowej. Widać było pewną nieufność w oczach naukowców, kiedy spoglądali na piątkę tak różnych od nich stalkerów. To jest właśnie ekipa badawcza, którą macie eskortować. Nie wstydźcie się, Panowie, przywitajcie przybyszów. - Ostatnie zdanie było skierowane przez Sacharowa do naukowców, którzy jakby z ociąganiem wyciągnęli ręce do stalkerów. Następnie profesor kontynuował - Druga grupa pójdzie z naukowcami, w celu dokonania pomiarów badawczych. Badania zostaną wykonane w trzech punktach - kilometr stąd, na początku przejścia pod groblą, następnie po drugiej stronie oraz w głębi terenu. W tamtych okolicach aktywność zombie jest zdecydowanie niższa, ale jednak nigdy nie można wykluczać nieprzewidzianych sytuacji. Wasze zadanie jest bardzo proste - macie strzec bezpieczeństwa przed wszystkim, co może stanowić jakiekolwiek zagrożenie.

Lee
Weteran

Wysłany: 2012-07-06, 17:03   

- Okej. Ja idę na misję poszukiwawczą. W eskorcie moje doświadczenie i mój ekwipunek by się zmarnował, a tam zdziałam o wiele więcej - powiedział po przywitaniu się z naukowcami. - Może koty... w sumie nawet nie koty, skoro zawędrowali aż tutaj, pójdą jako eskorta, a my dołączymy do nich po wykonaniu zadania. Będziemy utrzymywać łączność przez PDA gdyby coś poszło nie tak, ktoś z "bardziej doświadczonych" pójdzie im pomóc.
- Macie może amunicję do mojej Lki? Starczy mi na jeden magazynek i jeszcze trochę, a nie wiem ile będzie trzeba strzelać. Mówiłeś, że macie trochę amunicji na zapleczu... - powiedział do Sacharowa.
Był gotowy do opuszczenia bunkra. Już niedługo będzie miał okazję do "poklikania" w spust.

Blake 
Weteran

Wysłany: 2012-07-06, 18:40   

- Mówisz panie profesorze, że przy poszukiwaniach można natknąć się na Snorki? Na te bydlaki bardziej przydałaby się jakaś broń typowo myśliwska jak strzelba. Poza tym nie mam ochoty jeszcze raz spotykać się z tym kreaturami. Raz mnie pokiereszowały,i nie chcę tego ponownie. Dlatego proponuję, aby JA jako jeden z "doświadczonych" poszedł wraz z Pilotem lub Rademenesem jako eskorta. A pozostali ruszyli na poszukiwania zaginionej ar...to znaczy się sprzętu. Po czym zdjął karabin, trzymając go w dłoniach wyjął magazynek i zaczął do ów magazynka dokładać coraz to kolejne naboje. Obym nie musiał ich zbyt wielu zmarnować pomyślał. Następnie podszedł do naukowców, poklepał jednego po ramieniu i powiedział
-Coś mi się wydaje, że przez jakiś czas będziemy jechać na jednym wózku. Postaram się, aby nic wam się nie stało...ale niczego nie obiecuję.

Karta Postaci

Manomir 
Weteran

Wysłany: 2012-07-08, 22:10   

-A więc tak. Ja, Lee i Pilot idziemy szukać, a Blake i Tryzub będą robili za eskortę. Pasuje, żadnych sprzeciwów? Szybko mówcie, bo nie mam zamiaru siedzieć tutaj dłużej- powiedział. Doświadczeni już określili gdzie chcą być, a co z kotami? Raczej nie mieli zbyt wiele do gadania, ale wypadało nie być gburem wobec nich.

Szeregowy.Pilot 
Weteran

Wysłany: 2012-07-08, 22:28   

- Z mojej strony nie ma żadnych.
Powiedział pilot lekko zdziwiony że zamiast z tryzubem idzie z ''weteranami''
Spoglądał na sprzęt naukowców a szczególnie przyglądał się strzelbom i kombinezonom.

Z drogi śledzie bo Pilot jedzie!
Ups... Marmidiełow? Sorry.

Imię: Pilot
ubiór: Kombinezon SSP-99 Ekolog, (W zastawie: Mundur wojskowy+stalowe płyty+ Stalowy hełm)
Frakcja: samotnik(były wojskowy)
Kasa: 1830
Broń: Strzelba Winchester W1300 41(23 moje) naboi i pistolet Walther P99, 24 9x19 FMJ nóż(W zastawie: 2 Obrzyny,śrutowych,Fort 12 26 9x18)
Umiejętności/ kierowanie pojazdami lvl1
Obsługa strzelb lvl1
Stan:Zdrowy(Pęcherze od żaru na palcach i na twarzy).
Ekwipunek: 2 bandaże, pozwolenie na pobyt w zonie, niezbędnik, konserwa,chlebx1kiełbasax2, kozak, harmonijka

Rademenes 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2012-07-10, 19:18   

-Z mojej strony w porządku. Dla nas, nowych, taki podział jest korzystniejszy; możemy się uczyć od was z obserwacji podczas misji. Blake, mówisz co mam robić. - oddał się pod dowodzenie starszego stażem kolegi.

Odpowiedz do tematu