• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Główna droga
Autor Wiadomość
~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2011-07-14, 20:48   Główna droga

Główna droga w Kordonie wiodąca od posterunku wojskowego aż do Starego mostu kolejowego i posterunku odbiorczego. Wiedzie obok większości posterunków stalkerów. W miarę bezpieczna biorąc pod uwagę, że jest ciągle patrolowana.

REKLAMA 

Wysłany: 2011-09-21, 16:27   

Soar 
Weteran

Imię: Leonid Sacharow
Ksywka: Elf
Gotówka: 200
Broń 1: Makarow [8/8]
Broń 3: Nóż
Umiejętność 1: Mechanik lvl. 2
Stan: Żywy
Wysłany: 2011-09-21, 16:27   

Soar po wyjściu z bazy szybkim truchtem biegł główną drogą. W czasie gdy biegł przemyślał całą sytuację i doszedł do wniosku "Co teraz mam zrobić?". Zatrzymał się, usiadł na zniszczonym asfalcie i patrzył na wschodzące słońce. Po kilku minutach wstał i powędrował w stronę kilku domów na północy.

Imię: Leonid "Elf" Sacharow
Pancerz:
Frakcja: Samotnik
Broń:
- Makarow [8/8] + 16
- Nóż
Umiejętności:
- Mechanik lvl. 2
Stan: Żywy

"Nie pozwól innym ludziom przeszkodzić Ci w robieniu tego co kochasz"

Master 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-08, 18:40   

Master wyszedł z bazy na główną drogę i zgodnie z zadaniem zaczął szukać mięsaczy.

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 12:36   

Arden podążał za Masterem. Wyciągnął broń zobaczył czy jest załadowana. Rozejrzał się wypatrując mięsaczy.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1
Obsługa broni snajperskich lvl1

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-09, 13:45   

Dwójka kotów szybko dotarła do miejsca zaznaczonego przez handlarza. Trochę musieli poszukać mutantów ale w końcu je znaleźli. Trzy mutanty biegały wokół obgryzionego truchła kilka metrów od asfaltu. Miesacze szybko zauważyły przeciwników i porykując rzuciły się koślawym biegiem z zamiarem rozszarpania ofiar.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 13:56   

Arden zobaczył mięsacze po czym wymierzył w bliższego mutanta i puścił krótką serię w jednego z nich. Od razu po wystrzelonej serii skoczył szybko za jakąś przeszkodę. Wychylił się i strzelił ponownie do najbliższego z nich. - Kurwa ale one są szkaradne. Ciekawe z czego one powstały. - pomyślał.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1

Master 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 14:25   

Master gdy tylko zobaczył jak mięsacze biegną w ich stronę wymierzył i puścił 5-strzałową serię wymierzoną w najbliższego mutanta.Po puszczeniu serii szybko schował się na drzewię,budynku,lub za jakąś przeszkodą...

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-09, 14:42   

Mutanty szybko rzuciły się do ataku na stalkerów. Dwie krótkie serie wymierzony w dwa cele nie były skuteczne, bez porozumienia i koncentracji ognia Arden i Master mieli mniejsze szanse na wyjście cało z sytuacji. Tym bardziej, że mutanty rozdzieliły sie. jedne pobiegł prosto na skałę, zza której ogień prowadził Arden. Drugi ruszył wprost na Mastera, który nieporadnie gramolił się na uschnięte drzewo rosnące w pobliżu. Zmutowana świnia uderzyła kota łbem strącając go z drzewa i szykowała się do drugiego ataku. Trzeci i ostatni mutant krążył kilka metrów wokół gotowy zaatakować w miejscu gdzie to będzie konieczne.

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 14:50   

Arden wymierzył szybko ale dokładnie w oko mutanta puścił krótką 3 pociskową serię. Zobaczył kątem oka mutanta powalającego Mastera. - Kurwa- pomyślał kot i pobiegł do następnej przeszkody po czym wypuścił kolejna serię w zmutowanego dzika. - Twarde są skubańce. - Pomyślał obserwując mutanty.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1
Ostatnio zmieniony przez Szopen 2011-10-09, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  

Master 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 18:13   

Kurwa!!-krzyknął Master gdy świnia zwaliła go z drzewa...Master szybko podniósł się z ziemi i wymierzył serię w łeb dzika który go zwalił z drzewa i szybko cofał się za kamień który był za nim puszczając następną serie w tego samego dzika...
Potem krzyknął do Ardena-Musimy się jakoś zgrać!!-

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-09, 20:36   

Wokół niestety nie było żadnych przeszkód. Ardenowi udało się trafić mięsacza, który został dosyć mocno ranny. Kulał co prawda ale nie miał zamiaru zrezygnować z walki i powoli zbliżał się do Ardena. Mniej szczęścia miał Master, który nie trafił w mutanta i szybko próbując się podnieść i wycofać potknął się i drugi raz przewrócił.

Master 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-09, 21:03   

-Kurwa!!,zaraz rzucę się na tą zjebaną świnię z nożem-pomyślał, po czym wystrzelił następną, ale tym razem przycelowaną serię po czym drugi raz spróbował się podnieść i gdzieś schować...

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-10, 16:35   

Arden wycelował dokładniej. Przypomniał sobie co mówił jego ojciec. " wyceluj spokojnie. spokój nie denerwuj się". Tak kurwa jest w tym jeden problem zachowaj spokój jak na ciebie leci zmutowany prosiak. Ale spróbował wycelował dokładniej. Wystrzelił dwie serię celując w okolice oka mutanta. Po strzale szybko zmienił pozycje i rozejrzał się w poszukiwaniu jakiejś przeszkody. Gdy ją zauważył szybko się schował za nią schował.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-10, 18:20   

Przeszkód na drodze nie uświadczysz ale Ardenowi udało się już pierwszym strzałem załatwić mutanta. Spokojne celowanie dawało niezłe efekty. Jednak teraz miał na głowie drugiego mięsacza, który szybko przerwał krążenie i rzucił się na stalkera. Był kilkanaście metrów od Ardena ale szybko sie zbliżał. Mniej szczęścia miał Master. Udało musi się co prawda wystrzelić długa serie i zabić mutant ale nim nacisnął spust mutant ranił go swym szponem, którym była zakończona jego zmutowana noga w rękę. rana mocno krwawiła choć o dziwo nie bolała. Mimo tej rany master mógl się pozbierać z ziemi i dołączyć do walki.

Arden 
Doświadczony stalker

Wysłany: 2011-10-11, 10:40   

Arden widząc padające dwa mutanty odskoczył w lewo i uklęk na kolano. Wymierzył w trzeciego mutanta. Celował w okolice oczu i wystrzelił kolejną serię w mutanta. Po wystrzelonej kolejnej serii odskoczył znowu w prawo po czym podniósł się i wystrzelił znowu. Celował jak zawsze w okolice oka.

Siła
Inteligencja
- Umiejętności:
Sanitariusz lvl1

Odpowiedz do tematu