• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hangar
Autor Wiadomość
~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2011-07-19, 10:18   Hangar

Duży, stary hangar fabryczny. Główna baza Stalkerów w tej lokacji. Jednak poza jego murami nie jest już bezpiecznie. Bandyci atakują prawie codziennie. Doszło nawet do tego, że rozłożyli obóz kilkanaście metrów za brama obozu. Tutejsi Stalkerzy chętnie, z tobą pohandlują, ale jeszcze chętniej przyjmą twoją pomoc w obronie.

REKLAMA 

Wysłany: 2011-08-05, 00:14   

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2011-08-05, 00:14   

Przechodząc w pobliżu hangaru Imb pomyślał, że może tam znajdzie kogoś, kto mógłby mu zaoferować pracę. Zapalił kolejną fajkę i przekroczył bramę podnosząc rękę, by dać znak strażnikom, że nie ma złych zamiarów, po czym wszedł do budynku. Rozejrzał się, patrząc po całej konstrukcji hangaru i poczuł lekką nostalgię: to w takiej scenerii się wychował. Krocząc w głąb zabudowań podszedł do niewielkiego obozowiska stalkerów, gdzie do jednego, sprawiającego wrażenie tutejszego przywódcy - czołem, bracia. Wracam właśnie z Targu, szukam roboty i zastanawiam się, czy możesz mi powiedzieć dwa słowa o tym miejscu oraz czy nie znajdzie się jakaś robótka dla kota.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-08-05, 10:17   

- jesteś w Hangarze. To duża i ważna placówka. Stąd mamy wdo9k i na główną drogę i na pole artefaktów i na wyjscie z Agropromu. Często nas tu atakują ale od jakiegoś czasu jest spokój. A zadanie? Możesz lecieć z ta paczką do Atamana w Kordonie.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2011-08-05, 21:27   

A w porządku. Żadnym pieniądzem nie pogardzę. - Dima wziął pakunek, odszedł na kilka kroków i przykląkł, by go jakoś sensownie ułożyć w plecaku. Następnie wstał, narzucił go na plecy i niespiesznie, ale ze strzelbą w ręku wyruszył w drogę ku Kordonowi.

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2011-08-06, 19:37   

W końcu do hangaru ponownie zawitał Dima, który odszukał wzrokiem tego samego stalkera, z którym rozmawiał ostatnim razem. Podszedł do niego wyciągnął list i powiedział - Ataman przesyła odpowiedź.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-08-09, 14:06   

- Dobra młody, dzięki. Tu masz swoją nagrodę. - Jeden ze stalkerów wręczył i 150 rubli i butelkę wódki.

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2011-08-09, 20:18   

Pieniądze znalazły się w kieszeni, butelka w plecaku, a stalker odszedł, sam jeszcze nie wiedząc, gdzie.

Lee
Weteran

Imię: Nik
Ksywka: Lee
Gotówka: 3600
Pancerz: Kombinezon stalkera
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Enfield L85A2
Broń 2: Colt M1911
Broń 3: PKM
Umiejętność 1: Obsługa pistoletów maszynowych 2
Umięjętność 2: Obsługa broni szturmowych 1
Umiejętność 3: Handlarz 2
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2011-08-28, 18:40   

Lee udał się już prosto do wielkiego budynku zwanego przez stalkerów Hangarem. Gdy Nik wszedł do niego, przekonał się iż w rzeczywistości tak było. Zaczął rozglądać się i pytać stalkerów o szefa. Gdy go dorwał powiedział:
- Witaj jestem Lee. Masz dla mnie jakąś robotę?

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-08-29, 10:34   

- Mam jedno proste zadanko. Skocz do Ataman w Kordonie i weź od niego amunicje dla nas. Tu masz kopertę z lista rzeczy, których potrzebujemy. Dzięki niej Ataman będzie wiedział, że ja cię przysłałem.

Lee
Weteran

Imię: Nik
Ksywka: Lee
Gotówka: 3600
Pancerz: Kombinezon stalkera
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Enfield L85A2
Broń 2: Colt M1911
Broń 3: PKM
Umiejętność 1: Obsługa pistoletów maszynowych 2
Umięjętność 2: Obsługa broni szturmowych 1
Umiejętność 3: Handlarz 2
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2011-08-30, 19:10   

Lee odebrał plecak z amunicją i wrócił do hangaru. Dbał o niego jak o oko. Wiedział że dla tych Stalkerów amunicja jest więcej warta niż jego życie. W końcu dotarł do budynku i odszukał szefa. Podał mu plecak i powiedział:
- Oto amunicja od Atamana. Zadanie wykonane szefie.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-08-30, 19:30   

- Amunicja do kałacha jest, do strzelb także i do pistoletów tez widzę. Nawet granaty są! Dobrze się spisałeś młody, zasłużyłeś na te 20 0rubli.

~Imb 
Administrator

Wysłany: 2011-08-31, 13:53   

Szukając kolejnej roboty po polowaniu Dima pomyślał, że dobrze byłoby pójść zobaczyć, czy nie znajdzie czegoś w Agropromie. Zanim jednak się tam udał, przyszedł do graniczącego z przejściem hangaru. Tam zapytał jednego z miejscowych stalkerów - cześć, nie wiesz może, jak wygląda teraz droga na Agroprom? Czy można teraz swobodnie przejść, czy ktoś jej pilnuje? - wolał wiedzieć zawczasu, aby nie pakować się niepotrzebnie w kłopoty.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-08-31, 14:12   

Do Imba podszedł dowódca i odprowadził go przed drogę do Agropromu.
- Teraz jest spokojniej, oczyściliśmy drogę i udało nam się ustawić posterunek na wzgórzach ze snajperem dlatego droga jest czysta i spokojna. Wojskowi pewnie spróbują ja odbić ale przez najbliższe kilak dni droga do starej stacji kolejowej będzie spokojna. Dalej jest jednak gorzej, nasi nie maja dość ludzi żeby kontrolować drogi wiec robi to wojsko.

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-09-27, 23:33   

Lensen szedł drogą prosto do hangaru. Gdy przeszedł przez bramę spojrzał na kilku stalkerów i kiwnął im głową. - Mam przesyłkę od Wagi. Kto wie co miałem dostarczyć niech mi powie. - 18 latek uśmiechnął się i spojrzał po kolei na każdego jeszcze raz. - za tym rozglądam się za robotą. Każdy rubel się przyda.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-09-28, 14:23   

- Żartów się gówniarzowi zachciało. Masz pendriva od Wagi. Daj go szybko i lec po swoją nagrodę. Potem tu wracaj, moze się coś dal ciebie znajdzie.

Odpowiedz do tematu