• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hangar
Autor Wiadomość
Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-09-28, 15:57   

Lensen oddał pendrive, zawrócił się i poszedł szybkim krokiem w kierunku pchlego targu.

REKLAMA

Wysłany: 2011-09-28, 20:23   

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-09-28, 20:23   

Lensen miał nadzieje, że niedługo kupi sobie w końcu jakiś pancerz oraz znajdzie kogoś komu chociaż częściowo będzie mógł zaufać. - W sumie wielu stalkerów zdaje się być w porządku. Jednak nigdy nic nie wiadomo. - Nowe myśli przechodziły przez jego głowę tak szybko, że nawet nie zauważył tego jak znalazł się już w hagarze. - Witam ponownie panowie. Nazywam się Lensen. - Wyciągnął rękę w stronę każdego w pobliżu aby się przywitać. - Jak już wcześniej wspominałem szukam pracy. Jestem nowy, ale potrafię strzelać i znam się na materiałach wybuchowych.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-09-29, 12:28   

- Co by sie znalazło dla takiego kota. Widzisz to pole anomalii? Zagnieździły sie tam trzy ślepe psy. Rozpraw sie z nimi to nie omi8nie cie nagroda.

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-09-29, 16:35   

Lensen obejrzał się w stronę pola anomalii. Uniósł lekko brwi i uśmiechnął się. - Okej. Zaraz wracam. - Kiwnął chłopakom głową i odszedł w stronę miejsca gdzie miał do wykonania zadanie.

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-10-05, 17:37   

Lensen po dobiegnięciu do hangaru obejrzał się w tył czy żaden z psów go nie goni. Odetchnął głęboko i wszedł do środka siadając obok stalkerów przy ognisku. - Zadanie wykonane, psy ubite. - Powiedział wyjmując apteczkę a z niej gazę, wodę utlenioną, wacik i bandaż. Podwinął rękaw, polał wodą utlenioną, przetarł wacikiem. Po chwili oczyszczania rany położył na niej gazę i obwinął ranę bandażem. - To powinno wystarczyć. - Powiedział w myślach sam do siebie. Wyjął z MP5 magazynek, policzył stracone w nim naboje i naładował go do końca kolejnymi wyjętymi z pudełka. Gdy odłożył już MP5, wyjął z pochwy nóż, poszukał jakiejś szmaty leżącej obok i wytarł go w nią. - Wiecie panowie gdzie mogę wyczyścić swój mundur? - Zapytał stalkerów.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-05, 19:02   

Stalkerzy ze znawstwem obejrzeli i powąchali mundur.
- Nigdzie go nie wyczyścisz, jucha już przyschnięta a to mutancia krew. Najlepiej byś miał wywalić ten mundur bo ta krew będzie przyciągać mutanty z promienia kilometra. Aha, tutaj jest twoja nagroda, okrągłe 500 rubli.

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-10-05, 19:48   

Dzięki. Bartek spojrzał uśmiechnięty na zwitek pieniędzy. - Macie może jakieś szmaty pożyczyć koledzy czy będę musiał zakupić coś u któregoś z handlarzy? - Zobaczył na rękę i bandaż który już lekko przesiąkł krwią, jednak nie martwił się teraz o rękę. Młody stalker zaczął już odpruwać od munduru Polskie flagi żeby przyszyć je później do nowego ubrania.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-06, 07:52   

- Hmmm.... Coś może by się znalazło - Stalker pogrzebał w jednej ze skrzyń i wyjął z niej ciemnozieloną bluzę z kapturem. Bluza był zakurzona i wyblakła oraz w kilku miejscach brudna. - Nic lepszego nie mamy. Jak chcesz możesz zabrać.

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-10-06, 19:32   

Lensen wziął z uśmiechem bluzę do rąk. - Dzięki. Jest może coś jeszcze do roboty? - Wyjął wszystko z kieszeń munduru i schował do plecaka. Zdjął poplamioną bluzę mundurową i założył zieloną którą dostał od stalkerów. Usiadł z nimi przy ognisku, wyjął konserwę i powoli ją skonsumował pytając czy nikt nie chce się poczęstować.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-07, 12:22   

- Nie, u nas spokój, popytaj gdzieś indziej.

Lensen
Stalker

Wysłany: 2011-10-08, 11:08   

Lensen wstał, spakował wszystko do plecaka, machnął ręką i odszedł w stronę Kordonu. - Może tam będzie coś do roboty. - Powiedział.

Blake 
Weteran

Imię: Felics
Ksywka: Blake
Gotówka: 11575
Pancerz: SSP-99M
Frakcja: Samotnik
Broń 1: AK 74
Broń 2: Granat F1 (2)
Broń 3: USP Compact
Umiejętność 1: Walka wręcz lvl2
Umięjętność 2: Obsługa pistoletów lvl1
Umiejętność 3: Obsługa broni szturmowych lvl1
Umiejętność 4: Handlarz lvl1
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2011-10-14, 11:50   

Do hangaru zbliża się Blake. Nie spieszy się, idzie powolnym, spokojnym krokiem. Zupełnie jakby spacerował, oglądając jednocześnie krajobraz Zony. Nie jest tu właściwie tak źle pomyślał sobie. Niby pełno bandytów, mutantów i cholera wie jeszcze czego, ale krajobraz jest całkiem ładny. Potem spojrzał na mapę w swoim PDA i zdał sobie sprawę, że zbliża się do miejsca docelowego. -Oh, to chyba tutaj. mruknął do siebie pod nosem. Zbliżając się zauważył, że to hangar fabryczny, jego zdziwienie wynikało głównie z tego że jak słyszy słowo "hangar" to ba myśl od razu przychodzi ten lotniczy. Jednakże zdał sobie od razu sprawę że skąd by tu się wzięły samoloty? Nawet za czasów przed awarią nie było ich zbyt wielu w tej okolicy. Gdy doszedł do wejścia, podchodzi do najbliższego stalkera, wyciąga z plecaka paczkę, podaje mu ją i mówi -Prezent od Wilka.

///Wybacz, że nie odpisywałem, dopiero teraz zauważyłem że edytowałeś mój post w "drogi".///

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-14, 12:10   

- Hmm... Dobra, dzięki. Jak sie umalowałeś z Wilkiem? ja pewnie mam zapłacić? - Postawny stalker o wyglądzie dowódcy zaczął odliczać banknoty - Trzymaj 200 rubli, taka jest normalna stawka dla kuriera.

Blake 
Weteran

Imię: Felics
Ksywka: Blake
Gotówka: 11575
Pancerz: SSP-99M
Frakcja: Samotnik
Broń 1: AK 74
Broń 2: Granat F1 (2)
Broń 3: USP Compact
Umiejętność 1: Walka wręcz lvl2
Umięjętność 2: Obsługa pistoletów lvl1
Umiejętność 3: Obsługa broni szturmowych lvl1
Umiejętność 4: Handlarz lvl1
Stan: Zdrowy
Wysłany: 2011-10-14, 12:16   

Bierze banknoty od dowódcy, po czym wciska je do kieszeni. hmm, nieźle jak za taką robotę. pomyślał. Po czym jeszcze raz spogląda na mężczyznę i pyta się -Dzięki. Nie chcę za bardzo zawracać ci głowy, ale czy nie masz przypadkiem jakiejś roboty lub zadania z którego oboje mielibyśmy jakiś zysk? i stoi oczekując odpowiedzi

Karta Postaci

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2011-10-14, 12:19   

- Coś by się znalazło. Potrzebuje kogoś kto zaniesie list do Ryżego do Kordonu. podejmiesz się?

Odpowiedz do tematu