• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogi boczne
Autor Wiadomość
~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-04-11, 10:28   Drogi boczne

To przede wszystkim udeptane ścieżki bandytów i poszukiwaczy artefaktów. Można tu dość łatwo wpaść w anomalię, ale gdzie anomalie tam artefakty. Głównym zagrożeniem stalkerów tu są jednak bandyci.

REKLAMA 

Wysłany: 2010-05-18, 14:47   

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-05-18, 14:47   

Krzysiek powoli zbliżał się do miejsca wskazanego mu przez PDA. Szedł wolno, nie spieszyło mu się. W końcu miał dużo wolnego czasu, a poza tym miał jeszcze ranną rękę. Ból ustał ale nie chciał jej przeciążać. W oddali zauważył samochód. Szybko sprawdził przód auta. To jest to - pomyślał, widząc Zisa, którego pamiętał z wyglądu, będąc już trochę czasu w Zonie. Rozglądnął się dookoła, jesli nie widział żadnych bandytów czy mutantów wyszedł po schowek. Jeszcze szybko rzucił kamień, by sprawdzić czy nie ma anomalii, po czym ogląda samochód szukając skrzynki z narzędziami.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-18, 15:06   

Skrzynka z narzędziami leżała na przednim siedzeniu. Szybko mogłeś ją wyciągnąć jednak zamek nie chciał puścić. A ta dziwna cisza mówiła ci, że coś nie jest w porządku

Mówisz hip-hop ja odpowiadam heavy metal
Mówisz techno ja odpowiadam Punk
Mówisz pop a ja wykrzyczę ci power metal

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-05-18, 15:13   

Kurwa, czy zawsze wszystko musi iść nie tak... - pomyślał Krzysiek. Odsunął się szybko i obejrzał dookoła. Chwycił Vipera obiema rękami - choćby mocno go bolało, wytrzyma, życie ważniejsze. Rozglądnął się. W razie jakiegoś mutanta szybko puszcza serię w zależności od rodzaju potwora. Jeśli to bandyta szybko chowa się za jakąś przeszkodą i układa plan działania.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-18, 15:20   

Nic nie zobaczyłeś . Ale może to było postrzeżenie. Najlepiej było wziąć skrzynkę i męczyć się w jakimś bezpieczniejszym miejscu

~Nigaz 
Administrator

Wysłany: 2010-05-18, 15:33   

Krzysiek jeszcze bardziej się wkurwił. Kurwa, mam jakieś zwidy....
Przerzucił Vipera przez ramię i wziął pod pachę skrzynkę. Spoglądając jeszcze raz opuścił ten teren kierując się w bardziej bezpieczną stronę Wysypiska. Będąc juz bliżej posterunku zatrzymał się i otworzył skrzynkę.

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-05-18, 15:35   

W środku znalazłeś trzy apteczki i bandaż. Przydatna zdobycz

Kizuna 
Zła Dziewczyna

Wysłany: 2010-07-12, 17:44   

Szła drogą. Ręce miała splecione za sobą. Wesoło sobie szła lekko tanecznym krokiem. Zachowywała się trochę jak dziecko. Ale nie bez powodu. Tutaj właśnie często spotykano bandytów. I miała nadzieję, że natknie się na jakąś grupkę. Broń wyjątkowo miała przeniesioną na tył paska, a nie jak zawsze po bokach. Cicho pogwizdywała. Miała nadzieję, że zgodnie z planem reszta grupy będzie szła w pewnej odległości od niej ukrywając się by niespodziewanie przeprowadzić szturm na ofiary, które wpadną w kobiece sidła.
Sanitariuszka 2lvl
Obsługa dwóch pistoletów 1lvl

Snuja 
Kot

Wysłany: 2010-07-12, 19:53   

- Wiem, wiem Zona. Razem wykonujemy tylko misję itp. Ale może ktoś by powiedział coś więcej o sobie? Poprawiłoby się morale, podczas rozmowy no i może bylibyśmy bardziej zwarci, jakbyśmy pożartowali i tak dalej. - powiedział chłopak idąc za Kizuną (Kizunią :P sorki, ale Qwerty mnie rozwalił). Rozglądał się dookoła.
- A jeśli zobaczymy bandytów, połowa schowa się w krzaki i tam będzie prowadzić ostrzał a druga połowa będzie bardziej otwarta. Jacyś chętni? - spytał z uśmiechem.
PDA,
latarka,
maska przeciwgazowa,
licznik Geigera, no i inne duperle.
Umiejętności:
Obsługa broni szturmowych lvl 1
Myślistwo lvl 1
Po godzinach

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-07-13, 12:47   

Odpisuje na prośbę Kizuny. Resztę serdecznie proszę o odpisywanie regularnie.
Szliście nie zachowując ostrożności i to was zgubiło. Nagle obok was świsnęły kule. bandyci usadowili się po przeciwnej stronie drogi i strzelali do was. Było ich dwóch każdy z dwoma pistoletami. Niestety nie mieliście nigdzie osłony by się schować. jedyne co mogliście zrobić to paść na ziemie.

Kizuna 
Zła Dziewczyna

Wysłany: 2010-07-13, 12:52   

Gdy tylko dosłyszała świst kul padła na ziemię. Nie tak to planowała. Ale jednak brała pod uwagę, że bandyci mogą nie chcieć przeprowadzić kulturalnej rozmowy z ustąpieniem miejsca na tym świecie. Szybkimi ruchami bez zbędnej finezji wyszarpnęła oba pistolety. Szybkim ruchem wyprostowała je przed siebie. Światło padające na broń odbijało się od niej i można było dostrzec niewielkie napisy. Nie czytała ich. Prawe oko zgrało się z prawym pistoletem. Lewe oko zgrało się z lewym pistoletem. Oba trzymane wyprostowane. Sama była wyprostowana niczym tyczka.

W imię zasad, pederaści.

I zaczęła strzelać do nich z obu pistoletów na raz jednak tak by obie bronie strzelały na zmianę

(Pif-pif-pif zamiast 2pif-przerwa-2pif)
Sanitariuszka 2lvl

Valck
Doświadczony stalker

Imię: Valck
Ksywka: Valk
Gotówka: 200
Pancerz: Kombinezon Stalkera
Frakcja: Samotnik
Broń 1: Obokan
Broń 2: Nóż
Umiejętność 1: Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Stan: Lekko Ranny
Wysłany: 2010-07-13, 12:57   

Valck

-K**** powiedział i padł szybko na ziemie

-Kłaść się na ziemie jeśli chcecie jeszcze zobaczyć słońce!

Z doświadczenia ze swoich misji nie mógł go wykorzystać nie było żadnej osłony np hummera szybko próbował przeanalizować sytuacje,bandytów 2 nas jest 3 lub 4.Mamy przewagę liczebna.Szukał osłony,za któr się może schować jeśłi nie znajdzie trudno próbuj uje się przeczołgać i wyjść z drogi mundur leśny trochę go kamuflował
(AN-94 Abakan)
Opancerzenie:Kombinezon Stalkera)
* System tłumienia anomalii
* Noktowizor Analogowy
*I to co ma kombinezon Stalkera

Ruble:200
Umiejętności
Obsługa Broni Szturmowych 2 lvl
Cechy
-Siła
-Zmysły

Snuja 
Kot

Wysłany: 2010-07-13, 13:06   

Chłopak szedł z Viperem w dłoni. Spodziewał się bandytów i się doczekał.
- Spierdalaj Valck, jak chcesz się bawić w węża to proszę bardzo. - powiedział i zaczął biec w prawo, będąc w tej samej linii co Kizuna, chciał okrążyć bandytów. Zaczął się rozglądać za dobrą ścieżką. Przy okazji przyłożył broń do oka, kolba na ramię. Wziął uregulowany oddech, wycelował w klatkę piersiową najbliższego bandyty, jeszcze poprawił chwyt i oddał dwa strzały. Być może o dwa strzały za dużo.
- Cholera. Nie tak to sobie wyobrażałem, mimo wszystko jest wesoło. - stwierdził.
PDA,
latarka,
maska przeciwgazowa,
licznik Geigera, no i inne duperle.
Umiejętności:
Obsługa broni szturmowych lvl 1
Myślistwo lvl 1
Po godzinach

*Szopen 
Wasz zły MG

Wysłany: 2010-07-14, 18:17   

Pomysł padnięcia na gleby był z beczki tych lepszych. Sasza jako jedyny stojący został pierwszym celem. I bardzo szybko zarobił ranę na udzie. Pozostała dwójka celowała dobrze, jednak kevlarowe kurtki dobrze chroniły przed płaskoczubkowymi pociskami. Dodatkowo okazało się, ze mają posiłki. Z waszej prawej strony zaatakowali was tak samo uzbrojeni bandyci. Mieliście spory problem.

Kizuna 
Zła Dziewczyna

Wysłany: 2010-07-14, 18:51   

(na razie -5 pocisków 9x18mm)

Amen!

Przeturlała się na plecy i ponownie na brzuch. Poprawiła chwyt na obu pistoletach. Jej kochanych pistoletach. Przeturlała się znowu tym razem na bok i kuląc się wycelowała oba pistolety w stronę posiłków. Oba pistolety otworzyły ogień do napastników, którzy zaatakowali ich z prawej strony. Nie celowała w torsy tylko w głowy. Oba pistolety nakierowywała na jedną głowę i strzelała po czym nakierowywała na drugą i również strzelała.
Sanitariuszka 2lvl

Odpowiedz do tematu