• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tarnobrzeg sprzedaż mieszkań
Autor Wiadomość
wielkiryk
Kot

Wysłany: 2017-12-27, 10:09   Tarnobrzeg sprzedaż mieszkań  

Abrakadabra

Tarnobrzeg sprzedaż mieszkań pozwoli ci grać ile będziesz chciał, szybko skoczyć do sklepu i wrócić, naparzać dalej ;) nie czekaj :)

pozdrawiam serdecznie

REKLAMA

Wysłany: 2018-02-22, 09:37     

net_zaza55
Kot

Imię: A
Ksywka: Oreo
Gotówka: 1589
Pancerz: 34
Wysłany: 2018-02-22, 09:37     

dlatego ze im wiekszy interwal tym wieksze spektrum ci pokazuje. to co np na M5 wydaje sie fajnym trendem to na H1 lub H4 moze byc wylacznie drobna korekta nic nie znaczaca w szerszej perspektywie a jak wchodzimy w dany rynek warto zerknac tez na D1 i rozejrzec sie w ktorym miejscu jestesmy. Im wieksza interwal tym mocnieszy wydzwiek ma dana swieca

ja wyzszych interwalow uzywam do okreslenia i potwierdzenia glownieszych kierunkow natomiast nizszych interwalow uzywam do wyszukiwania wejscia i wyjscia

wielkiryk
Kot

Wysłany: 2018-06-12, 10:41     

I w ten sposób przyprowadziłem tutaj około 200 osób. Trochę spamowałem, za co z góry przepraszam :pray::skin-tone-5: , ale jak mówiłem. Nikt nie pożałował (chyba) Jak tutaj się znalazłem to mi bardzo pomógł ogarnąć portfolio i dzięki temu dał dużo zarobić na pierwszych odbiciu w lutym :stuck_out_tongue:
Za to powiedziałem, że będę mu zapraszał ludzi do grupy, tak długo aż bana nie dostan Tylko pod gołym niebem w tak cuiepła noc, w domu to grzech

net_zaza55
Kot

Imię: A
Ksywka: Oreo
Gotówka: 1589
Pancerz: 34
Wysłany: 2018-08-09, 16:28     

Jednym ze sposobów patrzenia w przyszłość tego jest spojrzenie na naszą kulturę celebrytów. Jak to jest być Kim Kardashian, czy kimkolwiek, kto jest rozpoznawalnym wizualnie człowiekiem, który chodził publicznie? Życie w świecie rozpoznawania twarzy może przypominać Kim Kardashian: wszyscy wokół ciebie wiedzą, kim jesteś - i dużo o tobie wiedzą.

Odpowiedz do tematu